RTX 3060 Lenovo Legion modeli satışta

Arkadaşlar birçok kişi Lenovo'nın düz modellerinde Wi-Fi sorunu olduğunu belirtmiş. Online oyunlarda anlık Ping'in yükseldiginden bhsediyorlar. Herkeste var mı bu sorun?

Ürünü sipariş vermeme rağmen hala gönderecekleri tarihlerde göndermediler ve hala hazırlanma aşamasında alan arkadaşlarında başına böyle bir şey geldi mi Hepsiburada'dan aldım cihazı, müşteri hizmetleri bile beni memnun etmedi o kadar TTNET'le bile ağır ithamlarla diyaloğa girdiysem de ilgi ve alaka vardı bunlara karşı derdini anlatırken duvara anlatıyormuşsun gibi dümdüz ezber kelimelerle aynı şeyleri tekrar ediyorlar arama konusunda da wp konusunda da.

@Radeon RX 5500M sence Lenovo vantage üzerinden mi MUX Switch açayım yoksa direk NVIDIA Denetim Masası'ndan otomatik sec mi deyim otomatik sec deyimce direk oyun acarken MUX açılıyor Lenovo vantage MUX acip kaparken PC'yi yeniden baslatmak zorunda kaliyom. (ama bir kere Lenovo vantage yazilimindan açınca MUX Switch'i bir daha ben kapatmadigim surece kapanmıyor )

@Radeon RX 5500M sence Lenovo vantage üzerinden mi MUX Switch açayım yoksa direk NVIDIA Denetim Masası'ndan otomatik sec mi deyim otomatik sec deyimce direk oyun acarken MUX açılıyor Lenovo vantage MUX acip kaparken PC'yi yeniden baslatmak zorunda kaliyom. (ama bir kere Lenovo vantage yazilimindan açınca MUX Switch'i bir daha ben kapatmadigim surece kapanmıyor )

NVIDIA'daki MUX değil, öncelik sistemi. Radeon'u Kapatmaz yani. Vantagedaki MUX.

Fark olmaz diye düşünüyorum eğer bu bölümse.
screenshot_2-png.1178046

Tr deki tüm modeller 60w olarak gelecek bu sene.
Ekranı her zaman sallamayacaksınız ki hocam o yüzden hiç sorun olmaz zaten hemen hemen her markada var bu olay metal kasalar da dahil olmak üzere.
Ekranı her zaman sallamayacaksınız kısmı çok iyi ya 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı