Çözüldü RTX 3060 madencilik ayarları nasıl olmalıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NMK

Centipat
Daha fazla  
Gigabyte Aorus Elite RTX 3060 kullanıyorum. Ayarlarım aşağıda.

1630001217034.png

Boşta 48 MH alıyorum fakat değerler karta zarar verecek cinste mi? Bir de NiceHash kullanıyorum. Sizce devam mı etmeliyim, yoksa daha fazla getirisi olan başka bir program var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam NiceHash kurdum tamam ama bu eff/watt değeri 10 dk sonra 410'dan 200'e kadar düşüyor sonra mining 49mhdan 41 mh a düşüyor bu eff/watt kısmını stabil nasıl tutabilirim?

Neden Core overclockladınız? Memory OC değerlerinizi kontrol ettiniz mi? Memory OC çok yüksek olduğunda da bu tarz şeyler yaşanabilir. Core + Memory çok yüksek OC'ler ve üzerine bir de Power limit düşürürseniz kartın yeterli clock değerlerini sağlamaya gücü yetmeyecektir. +1360 düşük bir değer değil.
Hocam NiceHash kurdum tamam ama bu eff/watt değeri 10 dk sonra 410'dan 200'e kadar düşüyor sonra mining 49mhdan 41 mh a düşüyor bu eff/watt kısmını stabil nasıl tutabilirim?

Neden Core overclockladınız? Memory OC değerlerinizi kontrol ettiniz mi? Memory OC çok yüksek olduğunda da bu tarz şeyler yaşanabilir. Core + Memory çok yüksek OC'ler ve üzerine bir de Power limit düşürürseniz kartın yeterli clock değerlerini sağlamaya gücü yetmeyecektir. +1360 düşük bir değer değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dediğiniz gibi yaptım şu an 48.5 mh de sabit kazıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı