RTX 3060 stokları kaç dakika dayanır?

Çoktan pusu kurmuşladır bile. Çok hızlı olmanız lazım. En fazla 5 dakika sürer, o da en iyi ihtimal.
Site aşırı derece donmassa 5 dakika fazla bile. Eğer donma yaşamazsam bir veya bir buçuk dakikada siparişi geçerim.

Site aşırı derece donmassa 5 dakika fazla bile. Eğer donma yaşamazsam bir veya bir buçuk dakikada siparişi geçerim.

Hocam umarım botlar pusu kurmamışlardır. Eğer gerçekten sağlam stok olur ise alma ihtimali var. Yalnız dediğim gibi sitenin çökme ihtimali çok yüksek.

Hayır anlamıyorum bunları 5000'den alıyorlar ama 8000'e alan çok az kişi var. Ellerinde patlayacak.

Dostum kim almıyor, benim kartıma 4000 TL veren var şu anda. Elimde daha fazla olsa onları da alacak adam. Alternatif kart bulamadığım için ben satmak istemiyorum. O gün 3060 indirirsem satacağım benim kartı ancak.

Dostum kim almıyor, benim kartıma 4000 TL veren var şu anda. Elimde daha fazla olsa onları da alacak adam. Alternatif kart bulamadığım için ben satmak istemiyorum. O gün 3060 indirirsem satacağım benim kartı ancak.

Hocam bence kartı almayı deneyin alırsanız satarsınız. Alamazsanız kalsın.

Hocam bence kartı almayı deneyin alırsanız satarsınız. Alamazsanız kalsın.
Aynen en mantıklısı. Alırsam 980 Ti'ı 2500-3000TL'den satarım misss.

Bu arada sizce kaç TL'den satışa gelir?
Bunlar 5 bin olursa msi,asus markalar eminimki 10 binden aşağı olmaz.
MSI veya ASUS gibi markalar diye ayrıştırmayın aralarında %10 fark bile olmaz. Ayrıca Palit'in GameRock serisi MSI Gaming X Trio'yu çok geçiyor. Yurt dışında MSI, ASUS gibi markalardan çok satıyor Palit, Galax ve INNO3D gibi markalar.

Geri
Yukarı