RTX 3060 stokları kaç dakika dayanır?

Orası en azından Çin. 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim kartı sömürmüşler. Yazıklar olsun. Bolca küfür edesim geliyor.
Hocam bu fotoğraf da ki kartlar hangi model? Tasarımı çok hoş.

Bu model hocam :En Ucuz PNY GeForce RTX 3080 10GB XLR8 Gaming REVEL EPIC-X RGB VCG308010TFXPPB 10GB GDDR6X 320Bit DX12 Gaming Ekran Kartı fiyatı incehesap.com 'da

Benim kartı sömürmüşler. Yazıklar olsun. Bolca küfür edesim geliyor.

Niye sinirleniyorsun boş ver. Benim kartı 1750 TL'ye aldım şimdi 4000 TL'ye almak istiyorlar. Bir de geçen ay 3000 TL verenlere satmayı düşünüyordum. 2020 başında "1650 Super al kardeşim 5500 XT 8 GB işleyemez" diyen Nvidia fanlarını takmamanın faydaları büyük oldu. 😂

Niye sinirleniyorsun boş ver. Benim kartı 1750 TL'ye aldım şimdi 4000 TL'ye almak istiyorlar. Bir de geçen ay 3000 TL verenlere satmayı düşünüyordum. 2020 başında "1650 Super al kardeşim 5500 XT 8 GB işleyemez" diyen NVIDIA fanlarını takmamanın faydaları büyük oldu. 😂

Hocam neden sinirlenmeyeyim? Ben halkı umursuyorum kendimi değil. Kaç tane insan bunları yüzünden PC toplayamadı.

Hocam neden sinirlenmeyeyim? Ben halkı umursuyorum kendimi değil. Kaç tane insan bunları yüzünden PC toplayamadı.

Halk seni umursuyor mu boş ver keyfine bak. 2020 yılında toplasalarmış hocam ne kadar zamandır stok yok taş çatlasın 2 ay. Hala uygun fiyatlı hazır sistemler var tüm sitelerde. Çoğu şımarıklık yapıyor bakma sen, 50 TL ucuza alırım diye ertelediler sonunda ellerinde patladı olay bu.

Halk seni umursuyor mu boş ver keyfine bak. 2020 yılında toplasalarmış hocam ne kadar zamandır stok yok taş çatlasın 2 ay. Hala uygun fiyatlı hazır sistemler var tüm sitelerde. Çoğu şımarıklık yapıyor bakma sen, 50 TL ucuza alırım diye ertelediler sonunda ellerinde patladı olay bu.

Ya para ağaçtan toplanıyor aynen.

Hocam ya suçsuz olanlar? Belki adam parayı zor birleştirdi ve tam bu olaya denk geldi. Gerçekten çok kötü bir durum.

Fiyatlar belli değil arkadaşlar.
1613579080843.png

Yeni konular

Geri
Yukarı