RTX 3060 Ti+12400F sistem 13.799 TL

Bakın tekrar söylüyorum ben bugün alım yaptım mağazadan. Sistemi alır almaz tarihli fatura ile paylaşacağım sabah aldığımı. Gerçekten aldık diyen insanlardan sonra böyle yorumlar görmek hayret verici.

Hayırlı uğurlu olsun hocam.

Hayırlı uğurlu olsun hocam.

İyi ki başka görenler de var yalancı çoban hikayesine dönmüyor.
Olabilir hocam ben size yalancı demiyorum. Almışsınızdır, stok da vardır. Ama sitede stok yok görünüyordu bundan bahsediyoruz. Neye göre yorum yapıyorsunuz diyenler için söylüyorum, sitede stok yok görünüyordu.

Hayırlı olsun.

Gece baktığımızda ne stok gözüküyordu ne de mağazadan alabileceğimiz yazıyordu bu sitenin hatasıdır. Büyük ihtimalle yanlış fiyat koydular mağazadakilerde siteye bakıp aa böyle sistem varmış bu fiyata diye satmışlardır. Ayrıyetten fark ettiyseniz stoklarına ekran kartını koymamışlar bile çünkü böyle bir sistemden haberleri olmamıştır.
Bakalım süreç ne gösterecek biz faydalandık diye umuyoruz. Umarım hepimiz böyle fırsatlar sık gerçekleşince faydalanacak dönemleri de görürüz. İyi forumlar.

Olabilir hocam ben size yalancı demiyorum. Almışsınızdır, stok da vardır. Ama sitede stok yok görünüyordu bundan bahsediyoruz. Neye göre yorum yapıyorsunuz diyenler için söylüyorum, sitede stok yok görünüyordu.

Hayırlı olsun.
Sağolun hocam. Kusura bakmayın ofansif algıladım paralel evren yorumundan sonra.

Bakalım süreç ne gösterecek biz faydalandık diye umuyoruz. Umarım hepimiz böyle fırsatlar sık gerçekleşince faydalanacak dönemleri de görürüz. İyi sosyaller.

Sağ olun hocam. Kusura bakmayın ofansif algıladım paralel evren yorumundan sonra.

Linkte RTX 3050 görünüyordu, RTX 3050 sistem gelirse sizin sıfadül eşgali merak ediyorum. Ama umarım 3060 Ti sistem alırsınız, çok sevinirim.

Linkte RTX 3050 görünüyordu, RTX 3050 sistem gelirse sizin sıfadül eşgali merak ediyorum. Ama umarım 3060 Ti sistem alırsınız, çok sevinirim

Linkte RTX 3050 görünüyordu, RTX 3050 sistem gelirse sizin sıfadül eşgali merak ediyorum. Ama umarım 3060 Ti sistem alırsınız, çok sevinirim.
Bu nahoş uslübü okuduğumda oluşan "benim sıfadül eşgal" den daha rahatsız gözükmez merağınızı gidermek adına söyleyeyim. Umarım bir sonraki fırsatta sorma aşamasında kalmaz yararlanabilirsiniz, çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı