RTX 3060 Ti+12400F sistem 13.799 TL

İtopyanın çıktığı bazı sistemleri taklid ettikleri için böyle bir sistem yapmış olabilirler ben şaşırmadım

RTX 3060 Ti, 12400F, 16 GB RAM, 500 GB SSD.

Hocam sistemin çıktığını nereden duydunuz hiç bir yerde duyuru felan yapılmamış

Son düzenleme:
RTX 3060 Ti, 12400F, 16 GB RAM, 500 GB SSD.

27 Kasım tarihinde fark edip aradığımızda 3060 Ti'ın stoklarını bitirip üstüne 10 adet de fazlaya satıp eksiye düştüklerini söylediler ayrıca yine de almak isterseniz bu kartın sözde dengi olan RX6600 teklif edip fiyatı 14.600 TL yaptılar. Vatan çalışanları gerçekten komik.

27 Kasım tarihinde fark edip aradığımızda 3060 Ti'ın stoklarını bitirip üstüne 10 adet de fazlaya satıp eksiye düştüklerini söylediler ayrıca yine de almak isterseniz bu kartın sözde dengi olan RX6600 teklif edip fiyatı 14.600 TL yaptılar. Vatan çalışanları gerçekten komik.
Stokta ciddi sorunlar var. Bazı parçalardan sadece 1 tane var. O an şansınıza. Ben SSD tedariği için 2 hafta hatta 1 ay beklemeyi göze aldım ve bu hafta bitmeden bilgisayarın teslim edileceğini öğrendim. Şimdi iyi ki riske girip de hemen teslim için daha dandik bir SSD seçmemişim diyorum. 6700 XT de aynı şekilde yoktu ve onun için 1-2 ay gibi bir tedarik süresi verilmişti. Gördüğünüz gibi affetmeyeceksiniz. 3060 Ti için ise farklı markaları deneyebilirsiniz.

Bende dün 11-12 civarında aldım stok vardı. Siz hangi paralel evrendesiniz acaba ?
Vatan bilgisayar o paraya ancak 1660 ti sistem satıyor. Eğer gerçekten o fiyatlara alabildiyseniz tebrik ederim baya bi şanslısınız demektir zira çok büyük ihtimalle hata yaptılar. Sistemsel veya insan kaynaklı bir sorun olmuş olabilir. Çünkü vatan bilgisayar en pahalıya oem ürün satan sitelerin başını çekiyor. İtopya, ince hesap, gamegaraj, teknobiyotik falan ne sayarsanız sayın bu fiyatlara 12400f 3060 ti sistem satmadılar.

Vatan bilgisayar o paraya ancak 1660 ti sistem satıyor. Eğer gerçekten o fiyatlara alabildiyseniz tebrik ederim baya bi şanslısınız demektir zira çok büyük ihtimalle hata yaptılar. Sistemsel veya insan kaynaklı bir sorun olmuş olabilir. Çünkü vatan bilgisayar en pahalıya oem ürün satan sitelerin başını çekiyor. İtopya, ince hesap, gamegaraj, teknobiyotik falan ne sayarsanız sayın bu fiyatlara 12400f 3060 ti sistem satmadılar.
Benim gördüğüm en iyi hazır sistem indirimlerini Vatan yapıyor. Bunun gibi birkaç konuda görebilirsiniz.

Benim gördüğüm en iyi hazır sistem indirimlerini Vatan yapıyor. Bunun gibi birkaç konuda görebilirsiniz.

Son 1-1.5 yılda sırf reklam amaçlı bu satışları yapıyor. O da maksimum 50 stok koyuyor bu bir gerçek. VATAN tamamiyle cahil ebeveynlerin çocuklarına güvenli ama pahalı sistem alması için reklamını çok iyi yapan bir firmadır. Bu düşünce şahsi fikrimdir.

Ben sistem aldıktan sonra süper indirimler gelmeye başladı. Aynı özellikte sistemi 15.000TL'ye kaçırıp 11400f ve 3060'lı sistem aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı