Çözüldü RTX 3060 Ti BIOS çöktü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mchtdlsk

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci

Dosya Ekleri

• IMG_20211212_201032.jpg
    IMG_20211212_201032.jpg
    223,9 KB · Görüntüleme: 130
  • IMG_20211212_200848.jpg
    IMG_20211212_200848.jpg
    231,6 KB · Görüntüleme: 130
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anakartınız MSI mi bilmiyorum ama MSI'da şöyle yapılıyor:
Settings >Advanced > Integrated Graphics Configuration > IGD Multi-Monitor - Enabled

Gigabyte
Bu hatayı alıyorum BIOS atarken.
Kullandığım NVFlash dos ile flashlamak içinmiş. Başka sürümde BIOS'u Windows üzerinden atabildim. Konu kapanabilir.
İyi akşamlar dostlar. Mining yapmaktayım. Fakat ekran kartımın birine BIOS atarken yanlış BIOS'u attım. Kör flashlama yaparak www.technopat.net/2010/11/05/nvidia-bios-guncelleme-yazilimi-nvflash-5-100-0-1/?amp=1 Recep abinin burada vermiş olduğu uygulama ile BIOS'u yükledim. Fakat görüntüde sorunlar var. Fotoğrafları bırakıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Konudan bağımsız bir şekilde soracağım. BIOS değiştirince ekran kartında ne değişiyor.

Evet hocam. Ama Hive OS üzerinden yükleyemedim. PC'ye taktım uygulamayı çalıştırdım ama galiba olmadı. Çünkü MSI Afterburner'da GPU 1 olarak gözüküyor isim yazmıyor.
Çalışan bir ekran kartından görüntü alıp bozuk 3060 Ti’ı ikinci kart olarak takıp Hiveos üzerinden orjinal bios’u flashlemeyi denediniz
mi?

Konudan bağımsız bir şekilde soracağım. BIOS değiştirince ekran kartında ne değişiyor.

Aynı model aynı marka ekran kartlarında OC ayarları tutmuyor ve sistemi offline yapıyordu.
Çalışan bir ekran kartından görüntü alıp bozuk 3060 Ti'ı ikinci kart olarak takıp Hive OS üzerinden orijinal BIOS'u flashlemeyi denediniz.
Mi?

Denedim fakat hata veriyor ve sistem açık olduğu halde offline gözüküyordu.

Aynı model aynı marka ekran kartlarında OC ayarları tutmuyor ve sistemi offline yapıyordu.

Denedim fakat hata veriyor ve sistem açık olduğu halde offline gözüküyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda 5:45’inci dakikadan itibaren gösterileni deneyin.

İyi akşamlar dostlar. Mining yapmaktayım. Fakat ekran kartımın birine BIOS atarken yanlış BIOS'u attım. Kör flashlama yaparak www.technopat.net/2010/11/05/nvidia-bios-guncelleme-yazilimi-nvflash-5-100-0-1/?amp=1 Recep abinin burada vermiş olduğu uygulama ile BIOS'u yükledim. Fakat görüntüde sorunlar var. Fotoğrafları bırakıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

BIOS pilini değiştir https://www.hepsiburada.com/mettzch...ili-5-li-p-HBCV00000BR91X?magaza=asya ithalat

Geri
Yukarı