RTX 3060 Ti ekran kartı birden ısınmaya başladı

Spino

Centipat
Kek günü
Daha fazla  
RTX 3060 Ti ekran kartım var. 2 gün önce otomatik fan hızında Cyberpunk'ta 73 derece oynayabilirken bugün nedense 79 derecelere kadar çıkıyor ve ayrıca fan boştayken durmaya başladı. Forumda bunun bir özellik oldugunu okudum. Ekran kartını nasıl daha soğuk kullanabilirim? Undervolt yapmayı bilmiyorum ve FPS kaybı olacağından istemiyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 3060 Ti ekran kartım var. 2 gün önce otomatik fan hızında Cyberpunk'ta 73 derece oynayabilirken bugün nedense 79 derecelere kadar çıkıyor ve ayrıca fan boştayken durmaya başladı. Forumda bunun bir özellik oldugunu okudum. Ekran kartını nasıl daha soğuk kullanabilirim? Undervolt yapmayı bilmiyorum ve FPS kaybı olacağından istemiyorum da.

Yükte 79 normal hocam.

Cyberpunk gibi ağır bir oyunda bu dereceler normal hocam bence endişe etmeye gerek yok ha illa sıkıntı ediyorsanız grafikleri kısın bir nebze belki fayda eder onun dışında fanı açabilirsiniz soğutana kadar aklıma başka fikir gelmiyor benim düşüncelerim bunlar.

Geri
Yukarı