RTX 3060 Ti ekran kartının kaldırmadığı oyun var mı?

Bence Cyberpunk söylendiği kadar kötü değil oyunu 37 saat oynadım hikayeyi bitirdim ama hiç bug gördüğümü hatırlamıyorum. İlk çıktığı zaman oynamıştım bir de. Fizikleri de zahmet olacak ama güncellemelerle duzelteceklerdir.
CyberPunk çıktıktan sonra perişandı. 1 tane çok büyük dosya boyutu olan bir güncelleme aldı geçen aylarda. Güncelleme oyunun kendi boyutu kadar diyordu çoğu. Ama hâlâ fizikler, NPC'lerin tepkileri hareketleri hala berbat.

İnternette böyle videokar yapıp millete bilgiler verip durmadan başka bir taraf tutturmaya çalışanları takmayın mesela GTA Trilogy Rockstar çıkardı berbat 3 remaster millet oyun çıktığında "abi daha ne istiyorsun mis gibi olmuş işte" "kardeşim ne bekliyordun oyna işte zaten bu remake değil ki remaster" ben artık bir söz söyleyemiyorum o yüzden son diyeceğim şey şu: Oyun bozuk be adam bozuk.

Ben de aylar önce bitirdim evet hakkını yemeyelim Cyberpunk oynarken eğlendim ve hikayesinden karakterlerinden zevk aldım ama bana yaşattığı optimizasyon sıkıntılarından ve ara sıra olan buglardan en önemlisi ben de olan Cyberpunk'ın acayip bulanık görünmesi en son sildi bir 30 saat oynadıktan sonra ama şimdi canım çekiyor oynasam mı diyorum belki ayarlar yapıp oynayabilirim.

Cyberpunk'da anlayamadığım bir şey vardı mesela bitirirken. Oyunun sonunda 2 farklı son var ya bunların ikisi de istediğim son değildi ve istediğim sona gitmek için de sanırım yan görev yapmam gerekiyordu. Ben sadece ana görevleri yapmıştım.

GTA konusunda haklısınız oyunu hâlâ bile mobilden oynayan arkadaşlarım var oyun hâlâ taş gibi ama trilogy çizgi film gibiydi.

Bu arada size Rockstar hakkında bir fun fact vereyim ya da benim fark ettiğim bir şey neyse abi GTA Trilogy çıkmasının amacı aslında testti çünkü Rockstar bu remasterları çıkarıp baktı oyuncular yiyecek mi diye çünkü en son olan sızdırmalar ve ciddi kanıtlarla görüyoruz ki aslında Rockstar bu trilogy işi iyi gitseymiş bize (kanıtlarda bulunan oyunlardan) GTA 4 ve RDR gibi eski oyunlarının remasterını sunucaktı iyikide olmamış çünkü Rockstar'ın içinden geçti herkes yani Rockstar böyle bir işe bir daha kalkışmaz.

Bu arada size Rockstar hakkında bir fun fact vereyim ya da benim fark ettiğim bir şey neyse abi GTA Trilogy çıkmasının amacı aslında testti çünkü Rockstar bu remasterları çıkarıp baktı oyuncular yiyecek mi diye çünkü en son olan sızdırmalar ve ciddi kanıtlarla görüyoruz ki aslında Rockstar bu trilogy işi iyi gitseymiş bize (kanıtlarda bulunan oyunlardan) GTA 4 ve RDR gibi eski oyunlarının remasterını sunucaktı iyikide olmamış çünkü Rockstar'ın içinden geçti herkes yani Rockstar böyle bir işe bir daha kalkışmaz.
Rockstar başka bir geliştirici ile anlaşsaydı nasıl olurdu acaba ya da kendileri geliştirselerdi? GTA 5 veya RDR2 gibi oyunlar çıkar mıydı piyasaya. Gerçi yeterince zamanları da yoktu.

Rockstar başka bir geliştirici ile anlaşsaydı nasıl olurdu acaba ya da kendileri geliştirselerdi? GTA 5 veya RDR2 gibi oyunlar çıkar mıydı piyasaya. Gerçi yeterince zamanları da yoktu.

Kendileri geliştirseler bence bam başka ve güzel oyunlar çıkardı ama büyük ihtimalle Rockstar cebine para sokmak için ya da yatırımcılar ve yayıncılar tarafından baskı yapmasından ve ortaya bu remasterlar çıktı eğer millet beğenseydi bir laf etmeyip oyunu alsaydı şu an tüm eski Rockstar oyunlarını bir Unreal Engine atılıp up scale yapmış hallerini oynayacaktık.

Kendileri geliştirseler bence bam başka ve güzel oyunlar çıkardı ama büyük ihtimalle Rockstar cebine para sokmak için ya da yatırımcılar ve yayıncılar tarafından baskı yapmasından ve ortaya bu remasterlar çıktı eğer millet beğenseydi bir laf etmeyip oyunu alsaydı şu an tüm eski Rockstar oyunlarını bir Unreal Engine atılıp up scale yapmış hallerini oynayacaktık.
Koskoca rockstar böyle oyunlar çıkarabiliyor. Kim bilir daha neler göreceğiz.

Koskoca rockstar böyle oyunlar çıkarabiliyor. Kim bilir daha neler göreceğiz.
Bu arada çok ciddiyim PS2 döneminde Scooby doo oyunum vardı onun grafikleri trilogy den daha iyiydi

Koskoca Rockstar böyle oyunlar çıkarabiliyor. Kim bilir daha neler göreceğiz.

Bu arada çok ciddiyim PS2 döneminde scooby doo oyunum vardı onun grafikleri trilogyden daha iyiydi.

Zaten GTA 6'nın story Mode'u için Online gibi güncelleme gelecek diyorlar Rockstar nasıl bu kadar düştü anlayamıyorum insan gücünü düşürmek için uğraşıyorlar tamam da acaba fazla mı ileri gidiyorlar GTA 5'ten çoğu şakayı çıkarmışlar Allah bize yardımcı olsun acaba o kadar iyi oyunlar çıkması için Rockstar'ın daha sert çalışması gerekiyordu bilmiyorum gelecekte ne olacak göreceğiz Rockstar'ın büyük bir düşüş yiyip anca eski oyunları ile tutunan bir şirket olup Enis Kirazoğlu'nun oyun belgeselinde Rockstar'dan bahsetmesinden çok korkuyorum.

Zaten GTA 6'nın story Mode'u için Online gibi güncelleme gelecek diyorlar Rockstar nasıl bu kadar düştü anlayamıyorum insan gücünü düşürmek için uğraşıyorlar tamam da acaba fazla mı ileri gidiyorlar GTA 5'ten çoğu şakayı çıkarmışlar Allah bize yardımcı olsun acaba o kadar iyi oyunlar çıkması için Rockstar'ın daha sert çalışması gerekiyordu bilmiyorum gelecekte ne olacak göreceğiz Rockstar'ın büyük bir düşüş yiyip anca eski oyunları ile tutunan bir şirket olup Enis Kirazoğlu'nun oyun belgeselinde Rockstar'dan bahsetmesinden çok korkuyorum.
Ve işler beklenildiği gibi gitmedi...

Geri
Yukarı