RTX 3060 Ti sistem montajı yapmak kolay mıdır?

Yavaş ilerleyin ve takmaya çalıştığınız şey yuvaya girmiyorsa fazla zorlamadan geriye dönüp bir kontrol edin doğru yere takmaya çalıştığınızı. Onun dışında video izleyerek halledersiniz.

Hocam montajı bilgisayarcıya yaptırın. Kendiniz yapmanızı pek tavsiye etmem.
Asıl tam tersi tehlikeli. Bilgisayarcının ne yapacağı belli olmaz. Bir parçayı çalabilir, bozabilir. Bozunca, "Zaten böyleymiş bunu bana ver üstüne de 100 TL daha ver RX 550 takayım" der. Temel becerilere (Tornavida kullanma, kablo takma vs.) sahip herkes kolayca yapabilir. İnternet üzerinde milyonlarca video var. Göz ardı listeme hoş geldin.

Asıl tam tersi tehlikeli. Bilgisayarcının ne yapacağı belli olmaz. Bir parçayı çalabilir, bozabilir. Bozunca, "Zaten böyleymiş bunu bana ver üstüne de 100 TL daha ver RX 550 takayım" der. Temel becerilere (Tornavida kullanma, kablo takma vs.) sahip herkes kolayca yapabilir. İnternet üzerinde milyonlarca video var. Göz ardı listeme hoş geldin.
Onun yanındayken yapsa olurmu? Merak ettim.

Asıl tam tersi tehlikeli. Bilgisayarcının ne yapacağı belli olmaz. Bir parçayı çalabilir, bozabilir. Bozunca, "zaten böyleymiş bunu bana ver üstüne de 100 TL daha ver RX 550 takayım" der. Temel becerilere (tornavida kullanma, kablo takma vs.) sahip herkes kolayca yapabilir. İnternet üzerinde milyonlarca video var. Göz ardı listeme hoş geldin.

Sizde benim göz ardı listeme hoş geldiniz. Ben parçalara zarar gelmesin garanti olsun diye demiştim.( tecrübeside yokmuş arkadaşın)

Yeni konular

Geri
Yukarı