RTX 3060 Ti sisteme PSU önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir de şöyle bir video buldum ama sıkıntılı bir model olabilir mi ?
Yo sorun hiç problem değil. Kimse öğrenmiş olarak doğmuyor zaten.

Tam modüler güç kaynaklarında, kabloları güç kaynağına kendiniz çıkarıp takarsınız. Gereksiz kabloları kullanmayacağınız için çok daha temiz bir görüntü ve kablolama yapılır.

Kasanıza uyumlu. ATX standartındaki güç kaynakları ATX kasalar ile doğrudan uyumludur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir de şöyle bir video buldum ama sıkıntılı bir model olabilir mi ?

Hayır, bu video ünlü epey zaten. Farklı farklı pek çok marka modelde böyle şeyler meydana geliyor. Çok gördüm.

Hatta biz bu videoyu genelde "istisnasız her modelin bozulma ihtimali vardır" tezine kanıt olsun diye atıyoruz.

Hayır, bu video ünlü epey zaten. Farklı farklı pek çok marka modelde böyle şeyler meydana geliyor. Çok gördüm.

Hatta biz bu videoyu genelde "istisnasız her modelin bozulma ihtimali vardır" tezine kanıt olsun diye atıyoruz.
Anladım teşekkürler.
Bir de konulara bakarken şu markayı gördüm. Eski konularda bazıları daha iyi demiş. Bu nasıldır sizce ?

Çok fazla uzattım gibi oldu kusura bakmayın ama alırken tam emin olmak istiyorum artık. Bir de şu modeli önermişsiniz önceki bir konuda fiyatı da aynı hemen hemen. Hangisi daha mantıklı ? 650w da sorun yaşar mıyım ?
Bu da gayet kaliteli. Ancak RM650 daha kaliteli bir model. Aynı fiyatta oldukları için de alınması gereken ürün RM650.

Çok fazla uzattım gibi oldu kusura bakmayın ama alırken tam emin olmak istiyorum artık. Bir de şu modeli önermişsiniz önceki bir konuda fiyatı da aynı hemen hemen. Hangisi daha mantıklı ? 650w da sorun yaşar mıyım ?

Önemli değil uzatın. 650W modelde hiçbir sorun yaşamazsınız. Hatta epey fazla sisteminiz için. C750'nin iki sürümü var. C750 Bronze ve Gold. Gold modelinin de 2019 ve 2022 sürümü var. RM650, bu attığınız modelden daha kaliteli ve performanslı. Gold olan 2019 modelinden performans olarak az daha iyi, 2022 modelinden daha alt seviye. Gold olanı bütçeniz aşırı aşıyor zaten alamazsınız.

Tamamdır RM650 alacağım sanırım, teşekkürler tekrardan.
Önemli değil uzatın. 650W modelde hiçbir sorun yaşamazsınız. Hatta epey fazla sisteminiz için. C750'nin iki sürümü var. C750 Bronze ve Gold. Gold modelinin de 2019 ve 2022 sürümü var. RM650, bu attığınız modelden daha kaliteli ve performanslı. Gold olan 2019 modelinden performans olarak az daha iyi, 2022 modelinden daha alt seviye. Gold olanı bütçeniz aşırı aşıyor zaten alamazsınız.

https://www.amazon.com.tr/Seasonic-Core-Gc-650-80Plus-Kaynağı/dp/B07WNK5YRQ?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
Bir de böyle bir model buldum Prime ile birlikte 2000TL'ye geliyor. Buna da bakar mısınız?
Corsair PSU'larla ilgili birkaç problem daha duydum açıkçası bir tık korkuttu beni. Acaba FSP'ya da başka bir marka, model daha güvenilir olabilir mi acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı