RTX 3060 ve i5 11600KF sistemde Minecraft düşük FPS veriyor

nanoferidun

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, MSI Gaming X 3060 ve i5 11600KF sistemimde dün athernos aracılığıyla arkadaşlarımla Minecraft girdik. (TLauncher) ve minimum 900 FPS ortalama 1100-1200 FPS alıyordum en iyi ayarlarda. Bugün girdiğimde ise ortalama olarak 260 FPS civarı alıyorum. Birkaç bilmediğim ayardan vs. kaynaklanmış olabilir mi veya bir ayarı düşük tuttuğum için darboğaz gibi bir olay söz konusu olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla Minecraft crackli. Virüs yemiş olabilirsiniz.

Lisanslı Kaspersky Internet Security ile hızlı tarama yaptım, herhangi bir tehdit yok. Eğer bulaştıysa büyük zararlara neden olur mu? Teşvik gibi olmasın ama TLauncher'dan herhangi bir virüs vs. sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

Lisanslı Kaspersky Internet Security ile hızlı tarama yaptım, herhangi bir tehdit yok. Eğer bulaştıysa büyük zararlara neden olur mu? Teşvik gibi olmasın ama TLauncher'dan herhangi bir virüs vs. sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.
Mining virüsü yerseniz pc kaynaklarını kullanarak bitcoin kazabilirler. Bu da pc ömründen yer, performans düşürür.

Mining virüsü yerseniz PC kaynaklarını kullanarak Bitcoin kazabilirler. Bu da PC ömründen yer, performans düşürür.

Antialiasing'i 5'e düşürüp 12 chunkta 1440p yaklaşık 440FPS civarında alıyorum. YouTube'da izlediğim testlerde 300'ü zor görüyordu FPS. Athernos'un server ayarlarından dolayı 1000 FPS almış olabilir miyim?
Single Player oynadığımda her şey Full 2K 400 FPS yaklaşık. Aternos server açıp girdiğimde 900-1200 arası gidip geliyor. Sorun yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı