RTX 3060 ve Ryzen 5 3600 FPS düşmesi

Anladım hocam zaten PSU sıkıntı değil alırım yeni PSU sadece emin olamadım peki hangi PSU'yu önerirsiniz hocam işlemci olarak 5600X'e geçeceğim maksimum 1200 TL civarında kaliteli bir PSU önerir misiniz?

En iyisi XPG Core Reactor değil mi?

Sağ olun hocam High Power 80+ Gold olanı almayı düşünüyorum gözüme çarptı.

En iyisi XPG Core Reactor değil mi?

İç yapı vs olarak evet, ama F/P olarak Super GD+ ve Performance GD daha iyi.

GX-S Gold da aynı şekilde bayağı F/P bu listede.

Sıkıntı çıkarmaz bu PSU'lar değil mi hocam? Ve hangisi en iyisi.

Hepsi gayet iyi, iç yapı olarak en iyisi Core Reactor. Ancak F/P olması için Super GD+ veya GX-S de tercih edebilirsin. Supernova GT de kaliteli bir PSU'dur.

Hepsi gayet iyi, iç yapı olarak en iyisi Core Reactor. Ancak F/P olması için super gd+ veya gx-s de tercih edebilirsin. Supernova GT de kaliteli bir PSU'dur.

Tamam hocam çok sağ olun paraya biraz daha kıyıp Core Reactor alacağım malum en önemli parçalardan 1 kerelik alacağız kaliteli olsun sıkıntı çıkarmasın.

Tamam hocam çok sağ olun paraya biraz daha kıyıp Core Reactor alacağım malum en önemli parçalardan 1 kerelik alacağız kaliteli olsun sıkıntı çıkarmasın.

Super GD+ da aynı kalitede, hadi GX-S'i eleriz de. Ha sana bağlı tabii, ripple değerleri vs gayet iyi bir PSU Core Reactor. Watt konusunda daha avantajlı ama Super GD+ onu da belirteyim.

Super gd+ da aynı kalitede, hadi gx-s'i eleriz de. Ha sana bağlı tabii, ripple değerleri vs gayet iyi bir PSU Core Reactor. Watt konusunda daha avantajlı ama super gd+ onu da belirteyim.

Tekrardan sağ olun hocam XPG olanı alacağım RAM'ler de XPG uyumlu olurlar hem gözüme de çarptı.

Geri
Yukarı