RTX 3060'dan RTX 2080 S/RX 6700XT'ye geçmek

2080 Super daha iyi gözüküyor 6700 XT'den.
Buyur:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüntü anlamında daha iyi göründüğünü demek istediysen.. Bayağı bir güleceğim.. 😀

yıllardır amd ile uğraşıyorum ve amd nin şuan ki özellikleri yeterli değil. Ekran kartı olarak daha çok fps verebilir ama dlss olan bir oyunu açarsa 6700 xt nin önüne geçer.
Ayarları fulledikten sonra kalite dışında DLSS açmanın pek mantığı yok görüntü kötüleşiyor. DLSS kalite de FPS'yi çok artırmıyor.

Buyur:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüntü anlamında daha iyi göründüğünü demek istediysen. Bayağı bir güleceğim. 😀

Baktığım sitede daha iyi gözüküyordu. :)

Yıllardır AMD ile uğraşıyorum ve AMD'nin şu anki özellikleri yeterli değil. Ekran kartı olarak daha çok FPS verebilir ama DLSS olan bir oyunu açarsa 6700 XT'nin önüne geçer.

Hayır ben benchmark testlerine baktım Cyberpunk'ta bile 6700XT görülebilir bir farkla önde duruyor.

6700 XT'ye geçmenin maliyeti ne kadar olacak?

Hayır.
RTX 3060 + 700-1000TL arası bir maliyeti olacak.
FPS testlerinde 6700XT ortalama 30-40 FPS kadar bir fark ile 3060'tan önde. 3060 ile 2080S'i karşılaştırdığımızda ise 20 FPS kadar bir fark ile 2080S önde. Bunlara göre karar verebilirsin. 6700XT'ye ne kadarlık bir fark ile geçeceksin? Geçeceğin kartlar sıfır mı olacak?
6700xt'ye geçersem sıfır ya da 1 ay kullanılmış garantili olacak, 2080S e geçersem sıfır olma şansı yok gibi ama garantili.
Her iki karta da ortalama 700-1000TL +masraf ile geçicem.

Geri
Yukarı