RTX 3060'lı Gaming Laptop önerisi

Bütçe
Maksimum 18.000TL

Tanjant

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayardan çok büyük bir beklentim yok. Oyun oynayabileceğim, film seyredebileceğim, şarjı uzun giden bir bilgisayar arıyorum.

Not: Monster marka hariç.

Yani önerim Aorus 15G XC olur ama o da bir nevi Max-P ama güç konusunda kısılmış. Madem büyük beklentiniz yok, bunu alabilirsiniz. 99.9Wh bataryası var. Yaklaşık 5 saat gidiyor normal ya da silent modda.

Monster neden istemiyorsunuz? Tulpar serisi Abra serisi gibi sorunlu değil aksine gayet iyidir.
Not: Tulpar v20.3 bu dediklerime girmez o aslında Abra ama ismi Tulpar. Abra serisinin kasasını kullanıyor.
Monster dışında bunu öneririm. Ama Tulpar v22.1 daha iyi.

qwopdqwopjd.

Bilgisayardan çok büyük bir beklentim yok. Oyun oynayabileceğim, film seyredebileceğim, şarjı uzun giden bir bilgisayar arıyorum.
Biri AMD, diğeri Intel iki cihaz önereyim. Fiyatları için daha detaylı araştırma yaparsınız.

MAX-Q ama idare eder.

Monster neden istemiyorsunuz? Tulpar serisi Abra serisi gibi sorunlu değil aksine gayet iyidir.
Not: Tulpar v20.3 bu dediklerime girmez o aslında Abra ama ismi Tulpar. Abra serisinin kasasını kullanıyor.
Monster dışında bunu öneririm. Ama Tulpar v22.1 daha iyi.

Monster kullanan arkadaşlarım hiç memnum kalmadıklarını söylediler.

17 İnç bulma şansım var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı