RTX 3060'lı 17.3" Gaming laptop önerisi

Bütçe
20000

Herrscher

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarda RTX 3060 ve 17.3" olması önceliğim. Çok fazla araştırma yaptım ama Monster laptopları çoğu kişi kötülediği için almaya korkar oldum. Sizden ricam düzgün bir servisi olup laptop da yaşadığım sorunlarda beni mağdur etmeyecek markalardan öneri vermeniz. Teşekkür ederim şimdiden.

Bütçeniz nedir?
1629555302219.png

3070-P, QHD 144Hz IPS ve 11800H. Gayet güzel konfigürasyon, Monster'ın en alt modelleri bazı sorunlar yaratabiliyor. Lakin her markanın alt ürünlerinde sorunlar var. T7 ise üst modeller arasında ve hiçbir sorunu yok.

Ek olarak 3080 laptop var, tabii benim tercihim T7'den yana olurdu.

Öneriler için çok teşekkürler tek tek inceliyorum şu anda.
Kusura bakmayın, o kısmı görmemişim.
Bu laptop da çok fazla ısınmasıyla ilgili sorun olduğunu görmüştüm. Siz kendiniz deneyimlediyseniz eğer bilgi aktarırsanız sevinirim.

@Herrscher
Kalite için Tulpar T7 v25.1,
Performans için T7 V21.8.

3070-P, QHD 144Hz IPS ve 11800H. Gayet güzel konfigürasyon, Monster'ın en alt modelleri bazı sorunlar yaratabiliyor. Lakin her markanın alt ürünlerinde sorunlar var. T7 ise üst modeller arasında ve hiçbir sorunu yok.

Ek olarak 3080 laptop var, tabii benim tercihim T7'den yana olurdu.

Tulpar T7 serisindeki önerdiğiniz laptop aslında benimde gözüme çarpmıştı çok güzel bir seri tercihlerim arasına ekleyeceğim. Teşekkürler.
@Herrscher
Kalite için Tulpar T7 v25.1,
Performans için T7 V21.8.
Hocam sizin isminizi çok duydum bu yüzden size sormak istiyorum. Siz olsanız hangisini alırdınız :)
Bir de alacağım laptopu yaklaşık 5 seneden fazla kullanmayı düşünüyorum bunu göz önüne alırsanız da sevinirim.

Tulpar T7 serisindeki önerdiğiniz laptop aslında benim de gözüme çarpmıştı çok güzel bir seri tercihlerim arasına ekleyeceğim. Teşekkürler.

Hocam sizin isminizi çok duydum bu yüzden size sormak istiyorum. Siz olsanız hangisini alırdınız :)
Bir de alacağım laptopu yaklaşık 5 seneden fazla kullanmayı düşünüyorum bunu göz önüne alırsanız da sevinirim.

Hocam şahsen V25.1 tercih ederdim, MSI olduğu için. 3070 olan tongfangde güzeldir ama uzun vadede neler olur kestiremiyorum. 3060 5 sene 1080p rahat taşır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı