RTX 3070 ile geçici olarak 1080p oynanır mı?

Malum piyasada ekran kartı kalmadığı için mecbur RTX 3070 alacağım. Tüm param kasaya gittiği için birkaç aylığına monitör alacak param olmayacak. O yüzden birkaç aylığına mecburen 1080p oynayacağım. 1080p'de bu ekran kartı oynatmayacak kadar darboğaz yapar mı? 100FPS'in altına düşer mi?

Geçenlerde RTX 3060 ve RTX 2080 Super ekran kartlarının aynı fiyatta satıldığını gördüm, aralarında ciddi performans farkı yok mu?

Bu darboğaz olayını Türkiye'de hangi cahil yaydıysa onu ne yapmalı... Hiçbir problem olmaz.

Adam zaten oradan almayacak, arkadaşından alacağını belirtmiş. Bambaşka bir kart önermek nasıl bir mantık? Adam belki DLSS, RTX teknolojisini kullanmak istiyor? Zaten hangi kartı alacağına karar vermiş. Siz sistem toplayacağınız zaman ondan alırsınız.
O kartı alacak sandım. Aralarında 7000 liralık bir fark yok, o yüzden önerdim.

Adam zaten oradan almayacak, arkadaşından alacağını belirtmiş. Bambaşka bir kart önermek nasıl bir mantık? Adam belki DLSS, RTX teknolojisini kullanmak istiyor? Zaten hangi kartı alacağına karar vermiş. Siz sistem toplayacağınız zaman ondan alırsınız.
Reis sakin ol adam birşey dememiş :D

RTX teknolojisini yine kullanabilir o kartla. DLSS alternatifi ise duyuruldu, yakında gelecek. Ama diğer kısımda haklısınız. Oradan alacağını söylememiş arkadaş yanlış anlamış.

Geri
Yukarı