RTX 3070 INNO3D iCHILL vs. RTX 3080 Zotac Trinity

@Elandeer Zotac trınty de GTX 1000 serisindeki ses kadar choil whine olduğu bir video görmüştüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Coil Whine kimisine rahatsız geliyor kimisine gelmiyor. Şahsen ben hiç rahatsız olmazdım.

ICHILL X4 ise öneririm hocam. ICHILL X3 ise onun yerine GamingPro OC düşünebilirsiniz. Ben kendim GamingPro OC kullanıyorum. GamingPro OC modelini 8500 TL'ye almıştım hocam ben.

Ichıll X4 ise öneririm hocam. Ichıll X3 ise onun yerine gamingpro OC düşünebilirsiniz. Ben kendim gamingpro OC kullanıyorum. Gamingpro OC modelini 8500 TL'ye almıştım hocam ben.

Evet hocam bende onu alacaktım ama yine stok bitmişti ( ne almaya çalışsam stoğu anında bitiyor :d)

Sana harika önerim var.

Üstelik 500 serisi anakart ve 5000 serisi Ryzen işlemci alırsan, Smart Memory gibi özellikleri kullanabilirsin.

DLSS yok maalesef hocam AMD'de ( fideltyfx var bazı oyunlarda FPS'i yükseltirken bazılarında etki etmiyor ve işlemcim Intel) ama evet 16 GB olması efsane.

Geri
Yukarı