RTX 3070, RTX 3070 Super vs RX 6800

ahlatliinsan

Hectopat
Makaleler
1
Evet herkese selamlar. Fazla uzatmak istemiyorum. Ben 2021'in sonuna doğru bir PC toplayacağım büyük bir ihtimalle. Sizce başlıkta da belirtmiş olduğum ekran kartlarının fiyatları o zamanda ne olur? Ve 3070 Super o zamana kadar çıkar mı ve çıkarsa fiyatı o zamanda ne civarda olur? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem parçaları ve monitörünüz ne olacak? Ayrıca Super ya da Ti versiyonu daha netleşmedi. 2021'den sonra belli olacak. Fiyat konusunda dolara bağlı olacağımız için kimse net cevap veremez.

Düzeltme yapayım. Bilgisayarı 2021'in sonuna doğru toplayacakmış. Şaka mı bu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet herkese selamlar. Fazla uzatmak istemiyorum. Ben 2021'in sonuna doğru bir PC toplayacağım büyük bir ihtimalle. Sizce başlıkta da belirtmiş olduğum ekran kartlarının fiyatları o zamanda ne olur? Ve 3070 Super o zamana kadar çıkar mı ve çıkarsa fiyatı o zamanda ne civarda olur? Cevaplarsanız sevinirim.
Fiyatı hakkında bir bilgi vermemiz 1-2 ay sonrası için bile zor. 2021'in sonrası için ne desek yalan olur.

Hmm, hemen bir bakayım şu sihirli küreme ve henüz piyasaya çıkmamış kartların gücünü, fiyatını ve ülke ekonomisinin geleceğini öğreneyim...
müneccim.PNG

Geri
Yukarı