RTX 3070 Saat Kaçta Çıkıyor?

Türkiye'de mi? Yurt dışında mı? Yurtdışında ise hangi ülkede?

Nasıl, nerden aldınız bilgiyi

16.00 GameGaraj'da satışa çıkacak destek ekibi söylemişti. Bugün ise NVIDIA 14.00 satışa çıkıcagını söyleyen bir e-mail gönderdi.
1603958919552.png

Böyle bir mail almış arkadaşım. 1 PM GMT = 16:00 TR saatine denk geliyor. Ama bu avrupa için mi yoksa genel bir saat mi bilemiyorum. Pusuda beklemeye devam.
1603959163370.png

Bu maili de alan var. Muhtmelen doğrusu budur. Öbürü avrupa için saat olabilir.

Vatan'da raflarda görebilecek miyiz? Aradım sanırım bayram nedeniyle cevap vermediler.
Vatanı dün gece aradık. Hiçbir şeyden haberimiz yok dediler. Bilgi vermediler. Arkadaşım direkt mağazayı aramış sadece asus rog serisi olanlar gelecek demişler. Kesin net bilgi yok maalesef. Saat 14:00 da muhtemelen itopyada vs satışa çıkar en çok çeşit de orada var bakalım.

Teşekkür ettim inşallah alırız
İnşallah. Keşke alabilecek kadar param olsa da ben de alsam :D 2-3 arkadaş para biriktirdiler pc topladılar sadece ekran kartları eksik onlar için bakıyoruz işte. Aynı zamanda bilgi alışverişi yapıyoruz

İnşallah. Keşke alabilecek kadar param olsa da ben de alsam :D 2-3 arkadaş para biriktirdiler pc topladılar sadece ekran kartları eksik onlar için bakıyoruz işte. Aynı zamanda bilgi alışverişi yapıyoruz
Bende sattım öyle alacam peki rog strix ile dual arasında bin tl edecek kadar fark var mıdır değer mi rog strix almama yoksa dual alıp bir monitör daha almayı düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı