Galax RTX 3070 SG vs Palit RTX 3070 Gamerock

Hangi model?

• Oy verenlerin toplamı
    38
Burada yanlış anlamadıysam 2 fanlı Gigabyte kartın vergisiz 6000 TL’den çıkacağı belirtilmiş. Eğer doğruysa 2070 almak daha mantıklı.
Geçen gün sizinle bir konuda saatlerimiz gitti ya. 3500-4000 TL'ye RTX 3060 Ti çıkacaktı dimi? 😅

Geçen gün sizinle bir konuda saatlerimiz gitti ya. 3500-4000 TL'ye RTX 3060 Ti çıkacaktı değil mi? 😅

Tam şu anda 4000’e çıktı (!) 🤣

Sanırım Palit gamerock alacağım, peki RGB'lerini kontrol etmek için bir program var mı?
Gece video izlerken kör olmak istemiyorum da.

Ayrıca bu modelde ROG, Gaming X gibi modellerde olan sessiz fan teknolojisi var mı?
Yani belirli bir dereceyi geçmeden fanlar dönmüyor mu?

Sanırım Palit gamerock alacağım, peki RGB'lerini kontrol etmek için bir program var mı?
Gece video izlerken kör olmak istemiyorum da.

Ayrıca bu modelde ROG, Gaming X gibi modellerde olan sessiz fan teknolojisi var mı?
Yani belirli bir dereceyi geçmeden fanlar dönmüyor mu?
O teknoloji emin olmasamda vardır diye düşünüyorum. Çünkü Palit GP kartında bile varsa bence bu kartta da vardır. Program konusunda ise fikrim yok.

O teknoloji emin olmasamda vardır diye düşünüyorum. Çünkü Palit GP kartında bile varsa bence bu kartta da vardır. Program konusunda ise fikrim yok.

Sessiz fan teknolojisi var, start stop gibi diyorsunuz bende şu an bu kartı araştırıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı