RTX 3070 yerine RTX 2080S almak mantıklı mı?

GTX 1060 windforce kullandım ve soğutma sorunu yoktu hatta ses bile çıkmıyordu karttan ayrıca serinde çalışıyordu.
Tüm kartlarda aynı sorun %100 gerçekleşiyor diyemeyiz ama RTX 2060 Windforce'ların kronik sorunlu olduğunu söyleyebilirim.

Gigabyte Windforce ekran kartlarının soğutmasında büyük sorunlar var. Ama artık almışsınız yapacak bir şey yok.

Videoları baktığımda 60-70 arası ısı gördüm ama yüksek ısınma sorunları yaşarsam garantiye gönderirim. Tabi kasa içi soğutma sistemide büyük etken. Umarım öyle bir durum olmaz.

Sebebi satıcıların 4805 TL olacak denilen kartın 7300 gibi neredeyse 2 katı fiyata satılması beni başka kart almaya zorladı. Hedefimde ki kart RTX3070'di normal şartlarda.

Arkadaşlar selam.

RTX 3070 1 aydır beklemekteyim. 29 Ekim fiyatları görünce dün akşam Gigabyte GeForce RTX 2080 Super Windforce 5799 TL aldım. Sorum şu;

RTX 3070 stok sorunu, dolar sorunu, durmayan fiyatlar görünce RTX 2080 Super almak mantıklı geldi. Yanlış mı yaptım, yorumlarınızı merak ediyorum.

Yorumlar için şimdiden teşekkür ederim.

Büyük sorun değil bence, ama paranızı dolara yatırıp bozdurursanız kur problemi ortadan kalkardı.

Geri
Yukarı