RTX 3070 yerine RTX 2080S almak mantıklı mı?

SEAL

Centipat
Arkadaşlar selam.

RTX 3070 1 aydır beklemekteyim. 29 Ekim fiyatları görünce dün akşam Gigabyte GeForce RTX 2080 Super Windforce 5799 TL aldım. Sorum şu;

RTX 3070 stok sorunu, dolar sorunu, durmayan fiyatlar görünce RTX 2080 Super almak mantıklı geldi. Yanlış mı yaptım, yorumlarınızı merak ediyorum.

Yorumlar için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam

RTX 3070 1 aydır beklemekteyim. 29 Ekim fiyatları görünce dün akşam Gigabyte GeForce RTX 2080 Super Windforce 5799 TL aldım. Sorum şu;

RTX 3070 stok sorunu, dolar sorunu, durmayan fiyatlar görünce RTX 2080 Super almak mantıklı geldi. Yanlış mı yaptım, yorumlarınızı merak ediyorum.

Doğru karar vermişsin. Zaten aralarında çok fark yok. (RT hariç)

RTX3070 7000TL üzerinde olacak. Bir aya kalmaz 8000 üzerini konuşuyor olacağız. Fakat bir yandan da hem güncel teknoloji hem de RTX2080Ti ayarında bir kart. Her iki karar da fiyatı göz önüne alınca mantıklı geldi bana. Hayırlı uğurlu olsun. Şahsen parayı dolara atıp beklerdim.

Modelin çok kaliteli olmaması dışında kararınızda herhangi bir sorun yok, Windforce gibi soğutmalara sahip RTX 3070'ler 7200 liradan başlıyor.

Aradaki fiyat farkı gerçekten fazla olduğu için 3070 şöyle performans veriyor böyle performans veriyor demeye gerek yok.

Arkadaşlar selam.

Değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arada FPS farkı çok ama 2bin TL fark var değmez iyi yapmışsın.

Geri
Yukarı