RTX 3080 Coil Whine ya da Fan Sesi Azaltma

ateykan0

Kilopat
Daha fazla  
Gigabyte RTX 3080 Aorus Master ekran kartına sahibim. Daha önce konu açtım. Kartta benim takıntılı olduğum için beni sinir edecek şekilde çok da olmasa da ya Coil Whine var ya da fan rulmanlarından ses geliyor. Video linklerini ekliyorum. Servise gönderdim sorun yok deyip geri gönderdiler. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum ancak sonuç ne olur bilmiyorum.
Size sorum şudur: Overclock ya da undervolt ya da farklı şekilde sesi azaltabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kabul etmek zorundalar. Ayıplı mal. THH'yi bekleyin.

Kabul etmek zorundalar. Ayıplı mal. THH'yi bekleyin.
Coil whine sorunlu ekran kartı, kusurlu mal kategorisine girer. Yani kabul etmek zorundalar, thh sizin lehinize karar verecektir.
Yorumlar için teşekkürler. THH sonrası değişim hakkım bulunuyor mu acaba? Yoksa para iadesi mi almam gerekiyor mecburen? Türkiye'de stoğu hem yok hem de pahalandı. Bu beni düşündürüyor.

Yorumlar için teşekkürler. Thh sonrası değişim hakkım bulunuyor mu acaba? Yoksa para iadesi mi almam gerekiyor mecburen? Türkiye'de stoğu hem yok hem de pahalandı. Bu beni düşündürüyor.

İstediğini talep edebilirsin. Ben olsam değişim talep ederdim. Elinde thh kararı da varsa değişim talebini kabul etmek zorundalar. Aksi halde dava açabilirsiniz.

Yorumlar için teşekkürler. THH sonrası değişim hakkım bulunuyor mu acaba? Yoksa para iadesi mi almam gerekiyor mecburen? Türkiye'de stoğu hem yok hem de pahalandı. Bu beni düşündürüyor.
İsterseniz para iadesi isterseniz değişim. Değişim daha mantıklı dediğiniz gibi.

İsterseniz para iadesi isterseniz değişim. Değişim daha mantıklı dediğiniz gibi.
İstediğini talep edebilirsin. Ben olsam değişim talep ederdim. Elinde thh kararı da varsa değişim talebini kabul etmek zorundalar. Aksi halde dava açabilirsiniz.
Değişim istediğimde ellerinde yoksa para iadesine dönmez mi mecburiyetten ama? Bir de THH buna karar çıkarırsa değişimi distiribütörden mi, satın aldığım firmadan mı isteyeceğim?

Yeni konular

Geri
Yukarı