RTX 3080 için 4K - 2K monitör önerisi

20k bir monitör e uçuk fiyat değil mi?
Ekran kartı hariç bir sistemin %60'ını topluyorsun 20 k ya.

Ayrıca 1080p 2K bile değil

Monitör her zaman değişen bir şey değil. Şu kullandığım monitör 10 yıl önce alınmış monitör. Hatta monitör bile değil. Bütün çıkışlar olan TV. Monitörü sağlam almam gerek. Bir sonraki sistem yenilersem monitör derdim olmasın. İyi kötü monitörüm var diyebilirim. Ve link attığım monitör en iyi 3090 ile oynanır.

Monitör her zaman değişen bir şey değil. Şu kullandığım monitör 10 yıl önce alınmış monitör. Hatta monitör bile değil. Bütün çıkışlar olan TV. Monitörü sağlam almam gerek. Bir sonraki sistem yenilersem monitör derdim olmasın. İyi kötü monitörüm var diyebilirim. Ve link attığım monitör en iyi 3090 ile oynanır.
Ne yaptınız hocam monitör işini, gigabyte aldınız mı?

Ne yaptınız hocam monitör işini, Gigabyte aldınız mı?

Almadım. Maddiyatattan değil. Ne zaman vatan veya Media market gitsem fikrimi değiştiren bir ürün çıkıyor. Sebep şu. 4K da olan kontrast oranları 1920x1080 p de olmaması. Evet monitör 4K ama al benisi düşük. Siyah kadrajları ağır basıyor. Dün bile Vatan Computer bir şu ürün rafın favorisiydi. İnan 2Kları o görüntü ferahlığıyla bir gömüyor görmen lazım. Ne yapacağım bilemiyorum. Gigabyte monitör bu arada artık stoklara geldi. Ben incelerken yoktu.

Almadım. Maddiyatattan değil. Ne zaman vatan veya Media market gitsem fikrimi değiştiren bir ürün çıkıyor. Sebep şu. 4K da olan kontrast oranları 1920x1080 p de olmaması. Evet monitör 4K ama al benisi düşük. Siyah kadrajları ağır basıyor. Dün bile Vatan Computer bir şu ürün rafın favorisiydi. İnan 2Kları o görüntü ferahlığıyla bir gömüyor görmen lazım. Ne yapacağım bilemiyorum. Gigabyte monitör bu arada artık stoklara geldi. Ben incelerken yoktu.

hangi gigabyte modeli stoklarda? Birde işlemciniz 5600 memnun musunuz? Hangi soğutucu ile kullanıyorsunuz acaba bende yeni sipariş verdimde soğutucu arayışındayım yavaştan.

Bu arada bende Vatan'a gidip bakmayı düşünüyorum görmeden monitör almak gerçekten zor bir iş.

Hangi Gigabyte modeli stoklarda? Bir de işlemciniz 5600 memnun musunuz? Hangi soğutucu ile kullanıyorsunuz acaba bende yeni sipariş verdimde soğutucu arayışındayım yavaştan.

Bu arada bende Vatan'a gidip bakmayı düşünüyorum görmeden monitör almak gerçekten zor bir iş.

İşlemciden memnunum. Tavsiye ederim. 120 ML Cooler Master sıvı soğutucu ile kullanıyorum. Ben sıvı soğutucu alırken hava soğutma ile arasında 100-150 TL gibi bir fark vardı. O yüzden sıvı soğutucu aldım memnunum. Vatandan almanı tavsiye ederim. En azından test edip size teslim edecekler. Topkapı şubesinde 4K Samsung monitör mevcut.

Bu üründen 2 tane var. Bir tanesi 240 Hz olan. 240 Hz olan renk ayarlarını çalışan arkadaşa aynısını yap dedim: Yine koyu renk siyah oranı fazla. Gidip görünce monitör hakkında fikirlerini merak ediyorum. İyi senelr.

Odyse serisi bana çok kalın ve kaba geliyor ayrıca Curve sevmiyorum. Fiyatta oldukça yüksek ben Dell ve Gigabyte arasında kaldım 32'' ve 4K olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı