RTX 3080 Ti için kasa toplama önerisi

Bütçe
20000-30000
Hocam sizi üzmek istemem ama yok :(

Stoktaki mağazalara bakıldığında baya var görünüyor.

Hiçbir mağazada ve deposunda yok. Tüm mağazaları aramıştım, olsa ben alacaktım zaten alamayınca moralim bozuldu ve Asus OC modelini aldım.
ben vatandan bahsediyorum
Benim kafa tamamen çamur oldu yemin ederim. Arkadaşlar ne yapacağımı sapıttım. Az buz para da değil almışken pişman olmak istemiyorum. Ekran kartı hariç bana net bir sistem yazar mısınız hatta hepsi itopya üzerinden olursa oradan tek seferde alayım. Her sisteme bir cevap geliyor içime sinmiyor öyle olunca. Şöyle tertemiz çiçek gibi bir sistem olsa :(
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 2080 Ti XTREME da çok öneriyorlar sıvı soğutmalı diye. Bu mu daha iyi yoksa EVGA GeForce RTX2080Ti FTW3 mı daha iyi acaba tavsiyesi olan var mı?

Şuan için sistem şöyle;

AMD Ryzen 9 3950X 3.5GHz 64MB Önbellek 16 Çekirdek AM4 7nm İşlemci

GIGABYTE X570 AORUS MASTER 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 RGB WiFi PCIe 4.0 ATX Anakart

Kasalar 2000 TL kasa öneriliyor içerisinde PSU yok bu kasalar neden bu kadar pahalı anlamadım daha karar veremedim bir türlü. PSU da çok fark etmez sanırım 850 veya 1000w 80+ bir PSU alır geçerim corsair falan. Ramlerde yine 32gb 3600mhz bir ram alırım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı