RTX 3090 FE kronik sorunu var mı?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
15
Yer
Ötüken
İkinci el alacağım için mining çıkması olacak. PCB çok küçük o yüzden çekiniyorum. Daha dandirik bir AR-GE'si varmış gibi geliyor bana. Yine de ASUS TUF almaktan iyidir SP-Caps kullanıyor çoğunda. Trinity modellerinde fan sorunu olabiliyormuş, Gigabyte Eagle zaten tanrıya emanet. Bilemiyorum. Bu kartta kronik sorun yoksa full bakım yapıp kullanabilirim. Her yeri mesh kasada kullanacağım.

1690370867322.png

1690370890683.png

SP-Caps ne kadar çok varsa o kadar iyi:

1690371017713.png

Herhangi bir sorunu olduğunu hatırlamıyorum. Zaten SP-Caps değerine bakarsak sonuç gene aynı oluyor. Normalde Zotac önerirdim lakin 3000 serisinde Trinity modelleri sizin de dediğiniz gibi çok dandik fana sahip.

FE alıp geçebilirsiniz.

Herhangi bir sorunu olduğunu hatırlamıyorum. Zaten SP-Caps değerine bakarsak sonuç gene aynı oluyor. Normalde Zotac önerirdim lakin 3000 serisinde Trinity modelleri sizin de dediğiniz gibi çok dandik fana sahip.

FE alıp geçebilirsiniz.
Gigabyte kartlar bazı testlerde hata veriyor. Mining gibi şeylere gelemiyorlar mı bilmiyorum. SP en fazla onlarda ama Linux Tech'in yaptığı testlerde sonuçlar bozuk çıkıyodu.

3090 FE'nin soğutması da çok güzel bu arada.

Coil Wine var diyorlar ama çoğu kartta var bu. Biraz araştıracağım. Zaten almaya gidince her şeyi ortaya çıkar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı