RTX 4060 laptop sonuçları normal mi?

Bilgisayarın sürücüleri tam yüklenmemiş. Windows update altından opsiyonel sürücüleri yüklemenizi tavsiye ederim. Çünkü kartın frekansı normalden oldukça yüksek görünüyor. Msi afterburner ile monitör yapılmasını öneririm furmark üzerinden tahmin yürütmeye çalışmak çok verimsiz kusura bakmayın.

Bilgisayarın sürücüleri tam yüklenmemiş. Windows update altından opsiyonel sürücüleri yüklemenizi tavsiye ederim. Çünkü kartın frekansı normalden oldukça yüksek görünüyor. Msi afterburner ile monitör yapılmasını öneririm furmark üzerinden tahmin yürütmeye çalışmak çok verimsiz kusura bakmayın.
Ben GeForce indirdim, ekran kartını oradan güncelliyorum. Herhangi bir sorun olmaz değil mi?

Bana vurguladığım kısım bayağı bir şüpheli geldi.Eki Görüntüle 1906755

Hocam sizde burası nasıl ayrıca?Eki Görüntüle 1906759

@Artoria Pendragon
@Pc dizme aragazı
IMG_20230819_114746.jpg

Hocam sizde ekran kartları tanımlanmamış herhalde. GeForce Experience indirin sürücüleri oradan indirin.

Son düzenleme:
Bilgisayarın sürücüleri tam yüklenmemiş. Windows Update altından opsiyonel sürücüleri yüklemenizi tavsiye ederim. Çünkü kartın frekansı normalden oldukça yüksek görünüyor. MSI Afterburner ile monitör yapılmasını öneririm FurMark üzerinden tahmin yürütmeye çalışmak çok verimsiz kusura bakmayın.

Şimdi fark ettim hocam teşekkür ederim, işlemcinin dahili grafik birminin sürücüsü görünmüyor. Nasıl düzeltebilirim? (sürücüler konusunda fazla bilgim yokta)

Ben GeForce indirdim, ekran kartını oradan güncelliyorum. Herhangi bir sorun olmaz değil mi?

Eki Görüntüle 1908615
Hocam sizde ekran kartları tanımlanmamış herhalde. GeForce Experience indirin sürücüleri oradan indirin.

Çok teşekkür ederim şimdi fark ettim.

Geforce experience sadece nvidia kartın sürücüsü için güncelleme yapar Windows update her şey için. Sizin nvidia kart ile bir sürücü probleminiz mevcut değil, bu durumda geforce experience bir şey yapamaz.

Daha önceki mesajımda yazdığımı tekrarlıyorum.
Windows update altında opsiyonel olan güncellemeler ile eksik olan sürücüleri seçerek yükleme yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
GeForce Experience sadece NVIDIA kartın sürücüsü için güncelleme yapar Windows Update her şey için. Sizin NVIDIA kart ile bir sürücü probleminiz mevcut değil, bu durumda GeForce Experience bir şey yapamaz.

Daha önceki mesajımda yazdığımı tekrarlıyorum.
Windows Update altında opsiyonel olan güncellemeler ile eksik olan sürücüleri seçerek yükleme yapabilirsiniz.

Hocam nasıl güncelleme ve yükleme yapacağımi bilmiyorum. Zahmet olmazsa anlatabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1908615
GeForce experience nvidia kartlar için iyi bir eşlikci yazılımdır. Bir problem olacaksa da nvidia kaynaklı bir problem olur en fazla. Bu karşılaşmamız gereken yegane problem olur zaten. Çünkü sorunun kaynağı nvidia olduktan sonra bu sorundan kaçış hiç bir türlü mümkün olmayacaktır.

Hocam nasıl güncelleme ve yükleme yapacağımi bilmiyorum. Zahmet olmazsa anlatabilir misiniz?
Sırasıyla şu şekilde yapabilirsiniz.
Windows tuşuna basın ve klavye ile "Güncelleştirmeleri denetle" yazın ve "Enter" tuşuna basın.
Karşınıza "Güncelsiniz" veya "Bazı güncellemeler eksik" yazan bir pencere açılacak bu yazının altında "Güncellemeleri denetle" butonu mevcut ve bu butonun altında mavi renkli "İsteğe bağlı güncelleştirmeleri göster" linki olacak bu linke tıklayın.
Açılan pencerede "Sürücü güncellemeleri" adında kenarında > işareti olan bir açılır menü mevcut. Bu yazıya tıkladığınızda karşınıza yüklenebilecek sürücülerin listesi ve her sürücünün yanında bir kutucuk mevcut. Büyün listeyi seçip "İndir ve yükle" butonuna basın.

Buradan sonrası beklemek. İşlem bittiğinde bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Son düzenleme:
GeForce experience nvidia kartlar için iyi bir eşlikci yazılımdır. Bir problem olacaksa da nvidia kaynaklı bir problem olur en fazla. Bu karşılaşmamız gereken yegane problem olur zaten. Çünkü sorunun kaynağı nvidia olduktan sonra bu sorundan kaçış hiç bir türlü mümkün olmayacaktır.

Windows tuşuna basın ve klavye ile "Güncelleştirmeleri denetle" yazın ve "Enter" tuşuna basın.
Karşınıza "Güncelsiniz" veya "Bazı güncellemeler eksik" yazan bir pencere açılacak bu yazının altında "Güncellemeleri denetle" butonu mevcut ve bu butonun altında mavi renkli "İsteğe bağlı güncelleştirmeleri göster" linki olacak bu linke tıklayın.
Açılan pencerede "Sürücü güncellemeleri" adında kenarında > işareti olan bir açılır menü mevcut. Bu yazıya tıkladığınızda karşınıza yüklenebilecek sürücülerin listesi ve her sürücünün yanında bir kutucuk mevcut. Büyün listeyi seçip "İndir ve yükle" butonuna basın.

Buradan sonrası beklemek. İşlem bittiğinde bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir.
Yapacağım hocam, sağ olun.

GeForce Experience NVIDIA kartlar için iyi bir eşlikci yazılımdır. Bir problem olacaksa da NVIDIA kaynaklı bir problem olur en fazla. Bu karşılaşmamız gereken yegane problem olur zaten. Çünkü sorunun kaynağı NVIDIA olduktan sonra bu sorundan kaçış hiçbir türlü mümkün olmayacaktır.

Windows tuşuna basın ve klavye ile "güncelleştirmeleri denetle" yazın ve "enter" tuşuna basın.
Karşınıza "güncelsiniz" veya "bazı güncellemeler eksik" yazan bir pencere açılacak bu yazının altında "güncellemeleri denetle" butonu mevcut ve bu butonun altında mavi renkli "isteğe bağlı güncelleştirmeleri göster" linki olacak bu linke tıklayın.
Açılan pencerede "sürücü güncellemeleri" adında kenarında > işareti olan bir açılır menü mevcut. Bu yazıya tıkladığınızda karşınıza yüklenebilecek sürücülerin listesi ve her sürücünün yanında bir kutucuk mevcut. Büyün listeyi seçip "indir ve yükle" butonuna basın.

Çok teşekkür ederim şimdi yapacağım.

GeForce Experience NVIDIA kartlar için iyi bir eşlikci yazılımdır. Bir problem olacaksa da NVIDIA kaynaklı bir problem olur en fazla. Bu karşılaşmamız gereken yegane problem olur zaten. Çünkü sorunun kaynağı NVIDIA olduktan sonra bu sorundan kaçış hiçbir türlü mümkün olmayacaktır.

Açılan pencerede "sürücü güncellemeleri" adında kenarında > işareti olan bir açılır menü mevcut. Bu yazıya tıkladığınızda karşınıza yüklenebilecek sürücülerin listesi ve her sürücünün yanında bir kutucuk mevcut. Büyün listeyi seçip "İndir ve yükle" butonuna basın.

Bulamadım.

Dosya Ekleri

• yko.png
    yko.png
    24,3 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
İlk olarak güncelleştirmeleri denetle tuşuna basın. Bir süre bekledikten sonra alt kısımda isteğe bağlı güncelleştirmeler görüntülenebilir, görünmez ise ayarlar ana ekrana gelip arama çubuğuna "isteğe bağlı" kelimelerini arattığınızda seçenek karşınıza çıkmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı