RTX 4060 laptop sonuçları normal mi?

İlk olarak güncelleştirmeleri denetle tuşuna basın. Bir süre bekledikten sonra alt kısımda isteğe bağlı güncelleştirmeler görüntülenebilir, görünmez ise ayarlar ana ekrana gelip arama çubuğuna "isteğe bağlı" kelimelerini arattığınızda seçenek karşınıza çıkmalı.
Hocam bende "Audio" tarzı bir tane güncelleme vardı. Onu güncelledim, sorun yok o zaman değil mi?

İlk olarak güncelleştirmeleri denetle tuşuna basın. Bir süre bekledikten sonra alt kısımda isteğe bağlı güncelleştirmeler görüntülenebilir, görünmez ise ayarlar ana ekrana gelip arama çubuğuna "isteğe bağlı" kelimelerini arattığınızda seçenek karşınıza çıkmalı.

Anladım, evde değilim gelince deneyeceğim.

Görünmüyor hocam.

@OtoburPirana

Son düzenleme:
Aygıt yöneticisini tekrar kontrol edin yüklenmemiş sürücü hala varmı diye.
Bir donanımın üzerinde sarı renkli ünlem işareti var ise sürücü yüklenmemiş demektir. Ve hala öyle ise herhangi bir tanesine sağ tuş tıklayıp sürücüyü güncelle deyin. Ardından Windows update de sürücüyü ara seçeneğini seçin. Mevcut donanıma göre tekrardan aramaya yapacaktır.

Aygıt Yöneticisi'ni tekrar kontrol edin yüklenmemiş sürücü hala var mı diye.
Bir donanımın üzerinde sarı renkli ünlem işareti var ise sürücü yüklenmemiş demektir. Ve hala öyle ise herhangi bir tanesine sağ tuş tıklayıp sürücüyü güncelle deyin. Ardından Windows Update de sürücüyü ara seçeneğini seçin. Mevcut donanıma göre tekrardan aramaya yapacaktır.

Ekran görüntüsü 2023-08-20 095309.png

Olmuyor hocam :(.
(Uğraştırdığım için özür dilerim)

Güncelleme: AMD'nin kendi sürücsünü sitesinden kurdum ve düzeldi.
Destekleriniz için çok teşekkür ederim :).

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1909725

Olmuyor hocam :(.
(Uğraştırdığım için özür dilerim)

Güncelleme: AMD'nin kendi sürücsünü sitesinden kurdum ve düzeldi.
Destekleriniz için çok teşekkür ederim :).
Windows gerekli sürücüleri bulmuş aslında IGPU haricinde hepsini de başarılı bir şekilde yüklemiş daha önce attığınız aygıt yöneticisi fotoğrafındaki sarı işaretler kaybolmuş. Son olarak gereken sürücüyü de el ile yüklemişsiniz.

Windows gerekli sürücüleri bulmuş aslında iGPU haricinde hepsini de başarılı bir şekilde yüklemiş daha önce attığınız Aygıt Yöneticisi fotoğrafındaki sarı işaretler kaybolmuş. Son olarak gereken sürücüyü de el ile yüklemişsiniz.

Evet hocam iGPU haric 4 tane sürücü yükledi.

Hocam ekran kartı sürücüsünü güncelleyip bir de iGPU sürücüsünü yükledim ama şimdi de FH4 açamıyorum 🤦‍♂️. Sorun derken sanırım oyunu açarken Steam çöküyor çünkü açarken küçük başlangıç ekranında takılı kalıyor, yaklaşık 1dk sonra da Steam ile beraber kapanıyor.

Son düzenleme:
Evet hocam iGPU haric 4 tane sürücü yükledi.

Hocam ekran kartı sürücüsünü güncelleyip bir de iGPU sürücüsünü yükledim ama şimdi de FH4 açamıyorum 🤦‍♂️. Sorun derken sanırım oyunu açarken Steam çöküyor çünkü açarken küçük başlangıç ekranında takılı kalıyor, yaklaşık 1dk sonra da Steam ile beraber kapanıyor.
Mux switch i kapatıp deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda basitçe anlatılıyor, bir izlemenizi öneririm.

İşe yaradı hocam teşekkür ederim ama şimdi de eski performansının altında kaldı. (eskiden Ultra ayarlarda 120 FPS alırken şimdi düşük ayarlarda 110 FPS alıyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı