ASUS TUF Gaming A15 RTX 4060 FPS normal mi?

HoleZa

Femtopat
Daha fazla  
YouTube'dan ASUS TUF Gaming A15 RTX4060 laptopunda oyun testleri yapan biriyle kendi testlerimi karşılaştırdım benim değerler normal mi hocam? Karşılaştırdığım Cyberpunk 2077 bench testi video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karışmasın diye benimkileri telefonla çektim;

Screenshot_2023-06-06-05-53-14-325_com.google.android.youtube.jpg

IMG_20230606_055519.jpg

Screenshot_2023-06-06-05-58-24-308_com.google.android.youtube.jpg

IMG_20230606_055838.jpg

Screenshot_2023-06-06-06-03-44-231_com.google.android.youtube.jpg

IMG_20230606_060404.jpg

Son bench testini yapmadan önce de şöyle bir şey oldu ekranda grafik ayarları açıkken menüde 10 FPS'ye düştü sonraki bench testinde 10 FPS'de kalmadı düzeldi konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler :) (4 farklı ayarda testin 2 bench karşılaştırma testinde benimmin FPS 8 garipsediğim nokta)

Dostum aynı laptop ile Cyberpunk oynadığımda tüm ayarlar Ultra, DLSS quality ve RTX açık şekilde yer yer 60'a düşecek şekilde 70-90 FPS arası alıyorum.

Sıcaklığım ise min 90 Max 93 dereceyi görüyor. Acaba senin sıcaklıkların nelerdir? Laptopu yeni aldım.

Dostum aynı laptop ile Cyberpunk oynadığımda tüm ayarlar Ultra, DLSS quality ve RTX açık şekilde yer yer 60'a düşecek şekilde 70-90 FPS arası alıyorum.

Sıcaklığım ise min 90 Max 93 dereceyi görüyor. Acaba senin sıcaklıkların nelerdir? Laptopu yeni aldım.
Hocam o sıcaklıklar çok değilmi masaüstü kullanıyorum laptoplarda durum nasıl bilmiyorum ama bana çok geldi

Bende de görüyodu nadiren ama pcde takılmalar oluyor diye değişime yolladım bakalım

Hocam o sıcaklıklar çok değil mi masaüstü kullanıyorum laptoplarda durum nasıl bilmiyorum ama bana çok geldi.

Hocam masaüstüne göre evet fazla ama laptoplardan benim bildiğim 88e kadar yolu var.

Bende de görüyordu nadiren ama PC'de takılmalar oluyor diye değişime yolladım bakalım.

Şöyle bir durum var yazılımıyla da alakalı olabilir diye düşünüyorum artık çünkü, daha hiç 93'ü geçtiğini görmedim ve oyunu kapatır kapatmaz bu değerler 85'e ve 80'e kadar geriliyor anında.

Sıcaklıklardan dolayı herhangi bir takılma veya darboğaz yaşamadım.

@HoleZa hocam sizin sormak istediğinizi anlamadım. Problem nedir?

Geri
Yukarı