RTX 4060 R5 5600 sistemde Fortnite kasıyor

Altugbaba

Picopat
Daha fazla  
Eki Görüntüle 2053848

1702661727153.png

Bu küçük resim de atlarken ki FPS değerlerim falan önceden böyle değildi format atmadan önce dün böyle değildi.

RTX 4060.
Ryzzen 5 5600.
32 GB RAM.
Aşırı fazla drop giriyor FPS'lerim aşırı düşüyor formattan sonra yükleyeyim dedim oyun yüklendiği içinmi halen bilmiyorum ama FPS düşmesi yiyorum donma kasma her şey var hocam hele atlarken falan millet otobüsten atlarken kasıyor. Sizde de mi böyle FPS'ler falan merak ediyorum.

Dosya Ekleri

• 1702661742083.png
    1702661742083.png
    3,1 MB · Görüntüleme: 64
GPU kullanımı 98 falan oluyor genelde bir de bahsediyim.

Denedim çözülmedi

GeForce Experience ve NVIDIA Control panel yükledim hocam daha ne yapalım BIOS zaten formattan önce güncel sürümdeydi.

GeForce Experience kurmak driver kurmak değildir sürücüler kısmından en yeni sürücüyü yüklemelisiniz.

GeForce Experience kurmak driver kurmak değildir sürücüler kısmından en yeni sürücüyü yüklemelisiniz.
başka ne kurmam gerekiyor sürücüler kısmından bahsettiğiniz nedir

aygıt yöneticisinden görüntü bağlaştırıcılarındaki ekran kartını vesaire güncelledim hocam nvidianın sitesinden geforge experience ve ekran kartımı yazarak nvidianın sürücüsünüde yüklettim windows güncellemelerini de geldikçe yapıyorum ryzen 5 5600 içinde bir sürücü gerekmiyor diye biliyorum çünkü kendi kartı yok içinde görüntü vesaire veremez başka ne yapabilirim ki hocam

Son düzenleme:
Başka ne kurmam gerekiyor sürücüler kısmından bahsettiğiniz nedir?

Aygıt Yöneticisi'nden görüntü bağlaştırıcılarındaki ekran kartını vesaire güncelledim hocam NVIDIA'nın sitesinden GeForce Experience ve ekran kartımı yazarak NVIDIA'nın sürücüsünüde yüklettim Windows güncellemelerini de geldikçe yapıyorum Ryzen 5 5600 içinde bir sürücü gerekmiyor diye biliyorum çünkü kendi kartı yok içinde görüntü vesaire veremez başka ne yapabilirim ki hocam

Hocam maalesef benim bilgim de buraya kadar sadece Fortnite de mi böyle yoksa tüm oyunlarda mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı