RTX 4060 R5 5600 sistemde Fortnite kasıyor

Altugbaba

Picopat
Daha fazla  
Eki Görüntüle 2053848

1702661727153.png

Bu küçük resim de atlarken ki FPS değerlerim falan önceden böyle değildi format atmadan önce dün böyle değildi.

RTX 4060.
Ryzzen 5 5600.
32 GB RAM.
Aşırı fazla drop giriyor FPS'lerim aşırı düşüyor formattan sonra yükleyeyim dedim oyun yüklendiği içinmi halen bilmiyorum ama FPS düşmesi yiyorum donma kasma her şey var hocam hele atlarken falan millet otobüsten atlarken kasıyor. Sizde de mi böyle FPS'ler falan merak ediyorum.

Dosya Ekleri

• 1702661742083.png
    1702661742083.png
    3,1 MB · Görüntüleme: 58
Bu arada şimdi fark ettim CPU kullanımı yüzde 100 olmuş droplar ondan dolayı. Oyun içi ayarlarını yükseltip ekran kartı kullanımı yükseltmen lazım. Birkaç ayardan ötürü sanırım.

Güncel değilse son sürüm driverıda burda.

Bu arada şimdi fark ettim CPU kullanımı yüzde 100 olmuş droplar ondan dolayı. Oyun içi ayarlarını yükseltip ekran kartı kullanımı yükseltmen lazım. Birkaç ayardan ötürü sanırım.

Geforge experience son surum hocam bu lazimmi sizce?

Ekran karti falan yanmaz dimi hocam siz boyle diyince bi tırstım

Geforge experience son surum hocam bu lazimmi sizce?

Ekran karti falan yanmaz dimi hocam siz boyle diyince bi tırstım
Hocam atlarken cpu kullanımı 100 oluyor gpu kullanımı 40 falan ama atladıktan sonra mapte oynarken gpu kullanımı 98 99 oluyor cpu kullanımı 40 50 normalmidir ki ??

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı