Elektronik RTX 4060 Sistem 15.999 TL!

Yaw bu forumda dahi, bu adamın sistemini en son alabilen kişi kim? Var mı öyle biri babayiğit. Öyle birini bul, ondan sonra doğrularla gel.

Ne severim ne sevmem kardeşim, tanımam etmem adamı, ben olanı söylerim.

Amazonda dahi, bazı ürünler gerçek anlamda %60-%70 indirime giriyor, saatlerce bitmiyor ama.

İnce hesap cuma gecelerinde, bazı anakrtlar işlemciler bildiğin bayağı bayağı indirim yapılıyor ama dakikalarca kalıyor..
Yukarıda birisi atmış hocam aldığına dair kanıt. Ben de kendisinin DA v4.5 sistemini almıştım zamanında.

Bildiğim kadarıyla 1 sistem daha çıkacak (?). O bi' tık daha üst seviye olacaktır. Bunu alamayanlar onu deneyebilir. Tabii öncelikle mağazalardan almayı denemeyi unutmayın.

Bu sistem yakın zamanda başka biri çıkarmadığı sürece, en iyisi olarak kalır. ayırca nasıl bitiyor diyenler aynı anda foruma girecektiniz o anda, sayfayı yenilediğiniz zaman 2-3 sayfa birden öne atıyordu insanların yazmasından. birde bilgisayar başında bekleyenleri düşünün!.

Ben gidip kendisi göz göre göre dünyanın en iyi bilgisayarını çıkartacağım diyrsunuz ama gel gör'ki öyle olmuyor, her zaman anlaşmalı iş yapıp artık kendin ücret falan mı alıyorsun dedim, bir PC hocası kadar olamıyorsunuz dedim ban attı forumdan.
Yaw hocam, anlayan anlıyor zaten.

Allah anlamayanlara da akıl versin.

Şu bir gerçek ki apo uckagitcisinin sistemleri 10 saniyede yok oluyor. 10 saniyede sepete bile atamazsın ürünü. Yani vatandaş alamıyor.

Vatandaş alamıyorsa, ya böyle bir sistem yoktur, siteyle anlasmali yapıyorlar, ya da botlarla alıyor birileri, bunu bile bile engellemiyorlar.

Yaw hocam, anlayan anlıyor zaten.

Şu bir gerçek ki apo uckagitcisinin sistemleri 10 saniyede yok oluyor. 10 saniyede sepete bile atamazsın ürünü. Yani vatandaş alamıyor.

Vatandaş alamıyorsa, ya böyle bir sistem yoktur, siteyle anlasmali yapıyorlar, ya da botlarla alıyor birileri, bunu bile bile engellemiyorlar.
Ben Abullah Hacıgül'ün sistemlerinden; ben aldım, başkaları aldı. Hala mesajlarıma cevap vermek yerine kaçıyorsunuz hocam. :D

Ya hocam, anlayan anlıyor zaten.

Hocam, bazen sisteme aynı anda yüklendiğin zaman sistem sabıtıyor, bu illa şu an anlaştığı site ile alakalı değil daha önceden çıkan çok iyi Sistemler'de böyle oldu. Sistem o anda stokta olduğu halde hata veriyor ve stok yok veya parça eksik hatası veriyor, tam alacakken kullanıcıyı geriye atıyor. Sonra deneye deneye alıyor insanlar dolu bunları yaşayan gir foruma bak.

1. Böyle f/p sistemler önceden duyrulunca satışa çıkar çıkmaz bitiyor. İnsan bazen bir numara döndüğünü düşünüyor istemede. Olabilir belki. Ama 3500 mü stok vardı? Bence bitmesi gayet normal.

2. Olarak böyle bir fiyata çoğu parçaları MSI olan bir sisteme çöp demek akıl kârı değil. Fiyatına göre gayet harika bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı