RTX 4060 Ti model önerisi

murathanc

Hectopat
Makaleler
1
Aynı model ekran kartı için hangi markanın ki daha iyidir, teorideki özellikleri pratikte ne kadar işlevsel ve karşılaştırma nasıl yapabilirim?
Misal.

Screenshot_2023-07-18-04-41-20-344_com.android.chrome.jpg

Sadece kullanıcı yorumlarından mı anlayabilirim hangisinin daha iyi olduğunu?

Aynı model ekran kartı için hangi markanın ki daha iyidir, teorideki özellikleri pratikte ne kadar işlevsel ve karşılaştırma nasıl yapabilirim?
Misal.

Eki Görüntüle 1866318

Sadece kullanıcı yorumlarından mı anlayabilirim hangisinin daha iyi olduğunu?
Teardown videolarına bakabilirsin. İnceleme vs.
Soğutma = yüksek performans. Çünkü yüksek saat hızlarında çalışabiliyorlar düşük ısıda.
Örnek :
1689669749499.png

Bu 3060 soğutması ile diğer 3060'in performansı bir değil. Aynı özellikler ama saat hızları ve fps %1 ve 0.1'ler çok farklı.
1689669789337.png

Almayı düşünüyorsanız bekleyin bugün 4060 Ti 16g versiyonu çıkıyor.

Konu düzenlenmiş isimden bağımsız sormuştum.
Bir wkran kartı için Gaming X Trio mu ROG STRIX mi daha iyi mesela. Özelliklerine bakarak hangisinin performansı daha verimli olur bunu merak ediyorum. Veya Dual vs Ventus aynı klasmandaki iki markanın aynı model wkran kartı için yani sorum.

Konu düzenlenmiş isimden bağımsız sormuştum.
Bir wkran kartı için Gaming X Trio mu ROG STRIX mi daha iyi mesela. Özelliklerine bakarak hangisinin performansı daha verimli olur bunu merak ediyorum. Veya Dual vs Ventus aynı klasmandaki iki markanın aynı model wkran kartı için yani sorum.

Pardon hocam dediklerim konuyla alakasız olmuş biraz.

Önemli değil hocam sizin hatanız değil, zaten bekliyorum 16 GB'ı halen satışa sunulmadı sanırım. 18'i diye bekledim ama akşam üstü filan çıkar herhalde.

Bende bekliyorum aynı şekilde 4060 Ti Gaming X 16 GB 3 fanlı modelini alacağım büyük ihtimal. Alabilirsem eğer diğer parçaları da ayrı şekilde siparişlerini vereceğim inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı