RTX 4060 Ti sisteme R7 5800x3D alınır mı?

ya da

CL 30 ve RGB olması güzel. :D

Hocam Valorant'ta 200 FPS zar zor aliyorum 3 monitörüm var ve yayin yapiyorum. Pek yeterli oldugu söylenmez.

Hocam, uzun bir süre değiştirmeyecekseniz alabilirsiniz. 1 sene sonra değiştirmeye giderseniz bu sefer komple değiştirmek zorunda kalacaksınız.

Eğer ben değiştirmem diyorsanız alınabilir.
Çünkü AM4'ün bir nevi en üstü modeline geçmiş olacaksınız. Bundan sonrası DDR 5 sistem olur.

2. El bir seçenek ama siz yine bir araştırın. Sıfır almak ölü bir soket için pek mantıklı olmayabilir.

Hocam, uzun bir süre değiştirmeyecekseniz alabilirsiniz. 1 sene sonra değiştirmeye giderseniz bu sefer komple değiştirmek zorunda kalacaksınız.

Eğer ben değiştirmem diyorsanız alınabilir.
Çünkü AM4'ün bir nevi en üstü modeline geçmiş olacaksınız. Bundan sonrası DDR 5 sistem olur.

2. El bir seçenek ama siz yine bir araştırın. Sıfır almak ölü bir soket için pek mantıklı olmayabilir.
Peki gerçekten arasında performans farkı görülürmü oyunlarda olsun render performansı olsun .

Ve 550 w brozne sertifikalı psu var yetermj

Peki gerçekten arasında performans farkı görülürmü oyunlarda olsun render performansı olsun.

Ve 550W brozne sertifikalı PSU var yetermj

İşlemci gerektiren oyunlarda fark olabilir ama Diğer türlü çok fark olmaz. Çünkü Ryzen 5600 RTX 4060 Ti'ı rahat bekleyebiliyor ve tam verim almanıza olanak sağlıyor bir yandan.

PSU konusunda yetebilir herhalde. 650watt olsa sağlıklı olur ama 550watt sağlam bir PSU varsa sorun olacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı