RTX 4060'lı laptop önerisi

Bütçe
Max 40.000 TL

sreazon

Picopat
Daha fazla  
Alacağım laptopta en az 12. nesil i5 (i7 de olur en az ama 12. nesil i5) ekran kartı olarak sadece 4060 fiyat bandıda 40.000 TL'yi geçmeyecek şekilde bir laptop önerir misini? Z ben buldum birkaç tane ama bazılarında kronik sorunlar oluyor. Ondan tereddüt ettim. Doğru dürüst hiçbir sorunu olmayan bu özelliklerde oyun için laptop önerir misiniz?

Alacağım laptopta en az 12. nesil i5 (i7 de olur en az ama 12. nesil i5) ekran kartı olarak sadece 4060 fiyat bandıda 40.000 TL'yi geçmeyecek şekilde bir laptop önerir misini? Z ben buldum birkaç tane ama bazılarında kronik sorunlar oluyor. Ondan tereddüt ettim. Doğru dürüst hiçbir sorunu olmayan bu özelliklerde oyun için laptop önerir misiniz?
Nitro serisi harici çoğunda kronik sorun buluyorlar.

Nitro serisi harici çoğunda kronik sorun buluyorlar.

Hocam nitro serisinde hiçbir sorun yok demi dell de ısınma diğerlerinde piksel diğerlerinde ekran birusuru sorun çıkıyor.laptobun altı hava almazsa ekran kartı 30w ye düşüyor bazen tereddüt ediyorum ondan pc bakarken

Hocam nitro serisinde hiçbir sorun yok demi dell de ısınma diğerlerinde piksel diğerlerinde ekran birusuru sorun çıkıyor.laptobun altı hava almazsa ekran kartı 30w ye düşüyor bazen tereddüt ediyorum ondan pc bakarken
Size kusurlu ürün göndermezlerse kronik problemi yok.

Size kusurlu ürün göndermezlerse kronik problemi yok.

Hicam emin olmak için yoksa arkadaşlara guvenmedigimden falan değil alacağım bilgisayarın bir sorunu olmasını kimse istemez değil mi?

@sreazon kronik sorunu yok hocam cihazın.

Hicam bu attığınız Acer Nitro 5'i N11'den aldım kardoda şu an ama YouTube'da hiçbir incelemesi yok bu ürünün tek tük var onlarda kutu açılımı gibi neden acaba?

Son düzenleme:
Hicam bu attığınız Acer Nitro 5'i N11'den aldım kardoda şu an ama YouTube'da hiçbir incelemesi yok bu ürünün tek tük var onlarda kutu açılımı gibi neden acaba?
Bu Nitro 5'in yenilenmiş hali ki eski kasası da başarılıydı onun daha fazla incelemesi vardır. Canavar gibi laptop hocam inceleme şansım oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnceleme olarak öneririm.

Hicam bir şey soracağım bu önerdiğiniz laptopu ben aldım kargoda şu an ama neredeyse hiç inceleme yok ondan bazı bilgilere erisemiyorim ekran kaç Hz ve hangi çözünürlükte acaba? Bir bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı