RTX 4070 Ti sistem alınır mı?

35.573 lira tutuyor. Sizce alınır mı?

Anakart olarak bu daha iyi olur.
Bütçe artarsa bu.
RAM'ler 3600MHz olursa iyi olur.
SSD dram bulundurursa daha iyi olur.
Soğutucu gereksiz pahalı bu yeterli olur.
Kasa olarak bu daha iyi olur.

Hocam az önce bilgisayardan çok anlamıyorum diyordunuz şimdi hata yüzünden AMD almam diyorsunuz. Yardım edebileceğim pek bir şey yok gibi, arkadaşlar yardımcı olur size.
yok hocam doğru bilgisayardan anlamam ama bu amd kartların hatalarını heryerde gördüğüm için biliyorum

Anakart olarak bu daha iyi olur.
Bütçe artarsa bu.
RAM'ler 3600MHz olursa iyi olur.
SSD dram bulundurursa daha iyi olur.
Soğutucu gereksiz pahalı bu yeterli olur.
Kasa olarak bu daha iyi olur.
teşekkürler hocam

Son düzenleme:
Hocam az önce bilgisayardan çok anlamıyorum diyordunuz şimdi hata yüzünden AMD almam diyorsunuz. Yardım edebileceğim pek bir şey yok gibi, arkadaşlar yardımcı olur size.
Bilgisayardan anlamam diyen adam bile amd gpular hakkında en çok yazilim hatalarını duyduysa. Kendine çeki düzen vermeden amd kartlar alınmaz

Bilgisayardan anlamam diyen adam bile amd gpular hakkında en çok yazilim hatalarını duyduysa. Kendine çeki düzen vermeden amd kartlar alınmaz
Türkiye'de dolar 19 olmasının sebebide AMD sanırım arkadaşlar göme göme bitiremediler. Biz sorunlu kartları kullanıyoruz yıllardır haberimiz bile yok :D

Türkiye'de dolar 19 olmasının sebebide AMD sanırım arkadaşlar göme göme bitiremediler. Biz sorunlu kartları kullanıyoruz yıllardır haberimiz bile yok :D
Gömmek degil amaç hocam tamam sorunsuz kart gelir elbette ama sorunlu kart gelme ihtimali nvidiaya göre daha yüksek, o sorunlu kart gelince de inanın insanın morali çok bozuluyor.

Türkiye'de dolar 19 olmasının sebebide AMD sanırım arkadaşlar GO'me GO'me bitiremediler. Biz sorunlu kartları kullanıyoruz yıllardır haberimiz bile yok :D

AMD kart kullandım 6 seneden fazla o kadar çok problem yaşadımki hepsini maddelesem kitap olur.

Tabii bu bahsettiğimiz kartlar RX 5000 serisinden öncekiler genelde AMD donanım olarak toparladı fakat halen yazılımda sınıfta kalmaya devam ediyor. WattMan hatasını halen çözemediler.

AMD sitesine girip driver patch noteslarını okursan anlarsın.

AMD kart kullandım 6 seneden fazla o kadar çok problem yaşadımki hepsini maddelesem kitap olur.

Tabii bu bahsettiğimiz kartlar RX 5000 serisinden öncekiler genelde AMD donanım olarak toparladı fakat halen yazılımda sınıfta kalmaya devam ediyor. WattMan hatasını halen çözemediler.

AMD sitesine girip driver patch noteslarını okursan anlarsın.
AMD 5000 serisinin öncekiler diye yazıyorsun hala daha sınıfta kalmaya devam ediyor diye gidiyor yazın.. 6000 serisi kullandınız mı? 7000 serisi? Beğenmeyebilirsiniz, kullanmak istemeyebilirsiniz fakat eskiden çok sorun yaşadım hala sınıfta kalıyor diye kullanmamana rağmen neyin kafasında yazıyorsun bunları. 6000 serisi gayet başarılı, 7000 seriside öyle gözüküyor. X3D işlemciler oyun kısmında silip süpürdü inteli, yakın zamanda yapılacak güncellemeler gelişmeler ile ekran kartı kısmında'da kafa kafaya gideceğini düşünüyorum nvidia ile. Yoruldum artık AMD haterlarla uğraşmaktan. Nvidia alın bol bol bizde ucuza AMD kart alalım :D

AMD 5000 serisinin öncekiler diye yazıyorsun hala daha sınıfta kalmaya devam ediyor diye gidiyor yazın. 6000 serisi kullandınız mı? 7000 serisi? Beğenmeyebilirsiniz, kullanmak istemeyebilirsiniz fakat eskiden çok sorun yaşadım hala sınıfta kalıyor diye kullanmamana rağmen neyin kafasında yazıyorsun bunları. 6000 serisi gayet başarılı, 7000 seriside öyle gözüküyor. X3D işlemciler oyun kısmında silip süpürdü Intel'i, yakın zamanda yapılacak güncellemeler gelişmeler ile ekran kartı kısmında'da kafa kafaya gideceğini düşünüyorum NVIDIA ile. Yoruldum artık AMD haterlarla uğraşmaktan. NVIDIA alın bol bol bizde ucuza AMD kart alalım :D

Mesajımı çok yanlış anlamışın ben AMD'nin donanım olarak iyi yerlere geldiğini fakat yazılımda sınıfta kaldığını söyledim, AMD driveri halen çok kötü durumda. Kendimde Ryzen işlemci kullanıyorum çok memnunum, RX 6000 seriside çok iyi biliyorum, fakat her şey saf kas gücü değil maalesef yazılım da çok geride kaldı.

NVIDIA'nın kayıt programı Shadow Play veya fotoğraf modu ansel gibi detaylı şeyler sunmuyor özellikle ansel mükemmel bir şey.

Video editleme işleriyle uğraşıyorum render işlerinde de AMD desteği yok Blender Unreal Engine Adobe Premiere Pro tarzı programlarda NVIDIA desteği var yazılım olarak bunlardan bahsediyorum hocam.

Verdiğin parayla sonuna kadar hizmet istiyorsan NVIDIA alınmalı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı