RTX 4070 Ti sistem alınır mı?

Yorumun kalsın hocam, güzel caps olur :)
1678625842840.png

AMD NVIDIA'dan bir beş sene geride bunu kabul etmek lazım. NVIDIA kartlar için oluşturulan teknolojilere bakarsanız anlayabilirsiniz. Hatalar konusunda bir şey diyemem yaşayan da var yaşamayan da ancak AMD tarafında sorun yaşayanın çok olduğu da bir gerçek.

Hocam teknolojiden anlasalar böyle tartışmalar asla türemez bu arkadaşlar neden bu kartları övüyor anlamış değilim, bütçeye zarar ve bir ton sorun ile uğraşıyorsunuz.

Bilgisayar donanım ve yazılımı genç yaşda öğrenenlerin çoğu AMD sistem kullanmışlar çünkü o kadar problem yaşatıyor ki çözüm araya araya bilgi ediniyorlar, NVIDIA da böyle değil alıcıların çoğu RTX'in ne olduğunu bilmez.

AMD NVIDIA'dan bir beş sene geride bunu kabul etmek lazım. NVIDIA kartlar için oluşturulan teknolojilere bakarsanız anlayabilirsiniz. Hatalar konusunda bir şey diyemem yaşayan da var yaşamayan da ancak AMD tarafında sorun yaşayanın çok olduğu da bir gerçek.

NVIDIA Omniverse gerçeği var daha bu arkadaş bunu da bilmiyordur emin ol, Omniverse projesi gerçekleştiği zaman AMD piyasadan silenecek tıpki FIFA PES rekabeti gibi düşünün tüm lisanslar şu anda NVIDIA da

Eki Görüntüle 1698904

Hocam teknolojiden anlasalar böyle tartışmalar asla türemez bu arkadaşlar neden bu kartları övüyor anlamış değilim, bütçeye zarar ve bir ton sorun ile uğraşıyorsunuz.

Bilgisayar donanım ve yazılımı genç yaşda öğrenenlerin çoğu AMD sistem kullanmışlar çünkü o kadar problem yaşatıyor ki çözüm araya araya bilgi ediniyorlar, NVIDIA da böyle değil alıcıların çoğu RTX'in ne olduğunu bilmez.

NVIDIA Omniverse gerçeği var daha bu arkadaş bunu da bilmiyordur emin ol, Omniverse projesi gerçekleştiği zaman AMD piyasadan silenecek tıpki FIFA PES rekabeti gibi düşünün tüm lisanslar şu anda NVIDIA da
Sürücü sorunları olmasa Nvidia bu kadar konuşulmayacak ve fanboy sahibi olamayacaktı ki zaten. Nvidia yokken AMD vardı nereye piyasadan siliniyor ne lisansından bahsediyorsunuz Allah aşkına. AMD kendini adam akıllı toplandığından beri İntelin esamesi okunmuyor artık. Kart kısmında sürücüleri bir halletsin göreceğim o Nvidia fanboylarını ben.

Ha bu arada RTX : RTX bir NVIDIA Ekran kartı serisidir. RT ise ışın izleme teknolojisi. Yani RTX serinin adıdır. RTX diye bir şey yok yani bilmiyorsan öğrendin.

Sürücü sorunları olmasa NVIDIA bu kadar konuşulmayacak ve fanboy sahibi olamayacaktı ki zaten. NVIDIA yokken AMD vardı nereye piyasadan siliniyor ne lisansından bahsediyorsunuz Allah aşkına. AMD kendini adamakıllı toplandığından beri Intel'in esamesi okunmuyor artık. Kart kısmında sürücüleri bir halletsin göreceğim o NVIDIA fanboylarını ben.

Ha bu arada RTX: RTX bir NVIDIA Ekran kartı serisidir. RT ise ışın izleme teknolojisi. Yani RTX serinin adıdır. RTX diye bir şey yok yani bilmiyorsan öğrendin.

Şaka mısın :D RTX'in açılımını söylüyor bana ha ha ha! Omniverse ne demek onu da söyler misin?

Ayrıca Intel 13. serisinde Ryzen'den daha iyi çıkış yaptı sen gerçekten araştırmadan mı konuşuyorsun hocam ben almıyorum bana burada mesaj atacağına Technopat haberlerini baştan sona oku ve YouTube'da videolar izlemeni istiyorum hadi hocam.

Geri
Yukarı