RTX 4070 Ti sistem alınır mı?

41200TL tutuyor bunlar.
Hocam bu sistem mantıklı geldi fikirlerim sürekli değişiyor herkes çok mantıklı şeyler öneriyor çünkü 😅

Sizin bu sistemi bu parçalar ile değiştirip alsam nasıl olur?

Hocam bu sistem mantıklı geldi fikirlerim sürekli değişiyor herkes çok mantıklı şeyler öneriyor çünkü 😅

Sizin bu sistemi bu parçalar ile değiştirip alsam nasıl olur?

Olabilir hocam.

Aslında cpu'yu 7600 alıp sıvı soğutmayı iptal edip 4080'mi yapsam diye düşündüm ben de ama darboğaz yapar dimi?
Monitörü 2K alırsan darboğaz olmaz. İmkan varsa hiç düşünme bence. 4070Ti ile RTX 4080 arasında epey performans farkı var ama fiyatta da epey fark var. RTX 4080 alacaksan minimum alınacak tek model Palit Gamerock. 30 Bin altındaki modelleri tavsiye etmem.

Monitörü 2K alırsan darboğaz olmaz. İmkan varsa hiç düşünme bence. 4070Ti ile RTX 4080 arasında epey performans farkı var ama fiyatta da epey fark var. RTX 4080 alacaksan minimum alınacak tek model Palit Gamerock. 30 Bin altındaki modelleri tavsiye etmem.
Hesapladım hocam da 4080 alırsam bütçemi çok aşmış oluyorum maalesef.

Hesapladım hocam da 4080 alırsam bütçemi çok aşmış oluyorum maalesef.
Almayı düşündüğün anakart ve işlemci bundle olarak bu gece incehesapta indirime girecek. DDR5 RAM gibi almayı düşündüğün daha bir çok ürün mevcut. İstersen takip et bazen uygun fiyata düşebiliyor. Bazen de 100-200 lira indiriyorlar.

Almayı düşündüğün anakart ve işlemci bundle olarak bu gece İncehesap'ta indirime girecek. DDR5 RAM gibi almayı düşündüğün daha birçok ürün mevcut. İstersen takip et bazen uygun fiyata düşebiliyor. Bazen de 100-200 lira indiriyorlar.

Cidden beraber satılıyor diye 3000 lira kazık mı yemek istiyorsunuz?

Cidden beraber satılıyor diye 3000 lira kazık mı yemek istiyorsunuz?
13 Bine alın diye bir şey yazmıyor ki mesajda. İncehesap gaming gecesinde indirime girecek o bundle.

Yeni konular

Geri
Yukarı