RTX 4090 laptop seçimi nasıl olmalı?

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Kasa tercih etmez misin çünkü 100W üstü bir performans vermiyor desktop kartlarda.
4080 ve 4090 175W güç tüketebiliyor.

F/P bakımından Vector daha iyi ancak Legion Pro 7i'yi 120'ye kadar yakalayabilirsen Lenovo daha iyi olur bu kadar yüksek segmenti göz önüne alırsak.

Asus'un bu sene ciddi QC sorunları var ondan ben tercih etmezdim, HP alınmaz bu kadar yüksek bütçede.

@revality
4080 ve 4090 175W güç tüketebiliyor.

F/P bakımından Vector daha iyi ancak Legion Pro 7i'yi 120'ye kadar yakalayabilirsen Lenovo daha iyi olur bu kadar yüksek segmenti göz önüne alırsak.

Asus'un bu sene ciddi QC sorunları var ondan ben tercih etmezdim, HP alınmaz bu kadar yüksek bütçede.
127 bin liraya buldum bir tane bide 0 kutulu var 105 bin nakit isteyen biri var.

@revality

127 bin liraya buldum bir tane bide 0 kutulu var 105 bin nakit isteyen biri var.
Faturasını alabiliyorsanız 105'e kaçırılmamalı bence. Geçtiğimiz sene en çok tercih edilen laptop oldu Legion 7i Pro 4080/4090 tüm dünya genelinde.

Faturasını alabiliyorsanız 105'e kaçırılmamalı bence. Geçtiğimiz sene en çok tercih edilen laptop oldu Legion 7I Pro 4080/4090 tüm dünya genelinde.

Hocam MSI 107 bine indirime girmiş sipariş verdim diğer tarafta Lenovo indirimle beraber 125 bine düşmüştü. MSI hem işlemci üst modeldi hem daha ucuzdu. Geri kalan özellikler hemen hemen aynıydı.

Hocam MSI 107 bine indirime girmiş sipariş verdim diğer tarafta Lenovo indirimle beraber 125 bine düşmüştü. MSI hem işlemci üst modeldi hem daha ucuzdu. Geri kalan özellikler hemen hemen aynıydı.
Hayırlı olsun hocam, dediğim gibi Lenovo cihazları adam akıllı gelip satabilen yok ve herkes parası peşinde olduğu için biraz garip bir noktadalar. Tamamen satıcılardan kaynaklı bir durum yoksa taş gibi cihazlar. O aldığınız MSI modeli de gayet iyi, tek eksisi G Sync barındırmamasıdır muhtemelen ve fan sesinin muadillerine kıyasla daha yüksek olmasıdır.

Geri
Yukarı