RTX 4090 uyumlu PSU önerisi

Bütçe
12000

TechnologyTR

Picopat
Daha fazla  
RAM
64gb 6400mhz trident z g skill
İşlemci
İntel İ9 13900k
Merhaba,
Asus rog thor 1200 p2 serisi aldım arızalı çıktı o yüzden tekrar asus almak istemiyorum.
Ben sistemimi asus üzerine inşa etmiştim ama sogudum.
Ekran kartım asus rog strix 4090 bütcem 12 bin psu önerinizi bekliyoum.
Corsair hx1500i , cooler master 1250v2 sizce nasıl ?
Aslında çıkmış olsa msi ai1300p alıcam direk düşünceniz nedir. Özellikle rtx 4090 ile uyumlu olmasını isterim ama tek uyumlu olan şuan piyasada sanırım rog thor 1200 p2 yani benim magdur oldugum psu önerinizi bekliyorum.

Ya dönüştürücü kullanırım daha iyi ne vercem çuval kadar para.
Olay sadece dönüştürücü değil, mesela bende dönüştürücü ile kullanacağım, ama adaptör yanma olaylarından ve genel olarak PSU kalitelerinden pek bir fikrin yok buradan onu anlıyorum.

Benim de Asus Rog Thor P2 1200w Güç Kaynağım vardı bende başta fark edemedim servise verince iade aldılar
1000w modelini sipariş verecektim bu konuyu gördüm

arkadaşlar bende asus rog thor p2 1000w aldım, daha kargoda geliyor yolda. iptal mi edelim ? oda ATX 3.0 psu değilmiş. Tavsiye edebileceğiniz ATX 3.0 Psu var mı ?

arkadaşlar bende asus rog thor p2 1000w aldım, daha kargoda geliyor yolda. iptal mi edelim ? oda ATX 3.0 psu değilmiş. Tavsiye edebileceğiniz ATX 3.0 Psu var mı ?

Kullanmadım ama adaptör ve PSU ile ilgili ne kadar youtube videosu izledim, 4090 ve maceralarıyla ilgili. Adaptor kullanmakta sıkıntı hiç rastlamadım, sıkıntının kabloyu ekran kartına tam takamama olduğu genel olarak kanıtlandı. Halen sıkıntı var mı, baya baya az..

Şu site de zenginlerin bilgisayar muhabbetini duymayalı uzun zaman olmuştu, güzel oldu.

Bir tane arıza oldu diye tüm ürün serisi çöpe atılmamalı bence. Halen sağlam bir marka.

Kullanmadım ama adaptör ve PSU ile ilgili ne kadar youtube videosu izledim, 4090 ve maceralarıyla ilgili. Adaptor kullanmakta sıkıntı hiç rastlamadım, sıkıntının kabloyu ekran kartına tam takamama olduğu genel olarak kanıtlandı. Halen sıkıntı var mı, baya baya az..

Şu site de zenginlerin bilgisayar muhabbetini duymayalı uzun zaman olmuştu, güzel oldu.

Bir tane arıza oldu diye tüm ürün serisi çöpe atılmamalı bence. Halen sağlam bir marka.
Birden fazla arıza var ve haliyle insanlar endişeleniyor. 150 bin liralık sistemim var ve riske etmek istemiyorum. Asus rog thor p2 1200w güç kaynağım arızalı çıkmış ve forumlarda da bu şekilde örnekler mevcut. Siz söyleyin nasıl

Asus Rog thor p2 1200w Güç Kaynağım arızalı çıkmış ve 150 bin liralık sistemim büyük risk atlatmış üstelik sistem daha yeni...
Tek bende değil forumlarda birçok kişide bu şekilde arızaların olduğunu gördüm, başta kargodaki sıkıntıya yoruyordum ancak siz söyleyin nereden bilecez seride bir arıza olmadığını ?

Birden fazla arıza var ve haliyle insanlar endişeleniyor. 150 bin liralık sistemim var ve riske etmek istemiyorum. Asus rog thor p2 1200w güç kaynağım arızalı çıkmış ve forumlarda da bu şekilde örnekler mevcut. Siz söyleyin nasıl

Asus Rog thor p2 1200w Güç Kaynağım arızalı çıkmış ve 150 bin liralık sistemim büyük risk atlatmış üstelik sistem daha yeni...
Tek bende değil forumlarda birçok kişide bu şekilde arızaların olduğunu gördüm, başta kargodaki sıkıntıya yoruyordum ancak siz söyleyin nereden bilecez seride bir arıza olmadığını ?
Garip bir cevap olmuş, keşke düzenleseydiniz biraz.

Nereden bilecez, tabiki dış kaynaklardan. İngilizce forumları, redditi araştıracaksınız bakacaksınız millet avaz avaz bağırıyor mu sorun var diye. Bu site de bu kadar güçlü ve pahalı bir sistemi toplayacak kaç kişi vardır ki? 3? 4?

Ben yüzeysel bir şekilde baktım, 1-2 kişi'de arıza çıkmış ama arkasından benimde bozuldu diye bir gruh yok. Bu tür PSUlar bozuk olsada sistemi götürmezler, sağlam emniyet sistemleri vardır. Zaten bu kadar kronik bir sıkıntısı olsa teknoloji habercilerinin ağzında sakız olurdu. Ben tüm büyük teknoloji youtuberlarını takip ediyorum.

Size kalmış tabi, ülke tam bir bomba şuan, pahalı ve kaliteli hiç bir şey gelmiyor. Yurtdışından kendinize kargolatabilirsiniz, bunu yapan şirketler var ama ağır olduğundan iyi kargo fiyatı verirsiniz, ki size koyar mı? Bu noktada sanmam. Ama garantisi olmaz.

Seçenekler bunlar, kaderini seç demiş Mortal Kombat..

ASUS ROG THOR P2 1000w iade edip şunu almayı düşünüyorum ATX 3.0 Psu:

sizce mantıklı bir değişim mi olur arkadaşlar ?

Yada 850w olan LOKi ye geçeceğim. Oda ATX 3.0

yorumlarınızı bekliyorum. ASUS ROG THOR P2 1000w kutuyu henüz açmadım, iade edebilirim.

RTX 4080 ile kullanacağım bu arada.

Birde son olarak ATX 3.0 PSU bunu buldum:

Son düzenleme:
Hocam incehesaptan Asus Rog Thor P2 1000w versiyonunu aldım ancak OCCT Power testinde bilgisayar kapanıyor. Asus bu PSU ları başka bir firmaya mı ürettirdi yoksa bana mı denk geliyor ya da kargolar mı hep sıkıntılı anlamadım gitti

Yeni konular

Geri
Yukarı