RTX2060 ve i5 9300H darboğaz yapar mı?

Laptop alacağım site compstore. Az
Bu da ürünlerin linki;

Var da o zaman da ekran kartından kısmışlar. Mesela GTX1650 falan koymuşlar. O yüzden değmez bence. Ben 6gb hafızalı ekran kartlarını inceliyiyordum.
Cihazlara da baktım siteye de biraz göz attım ama daha iyi bir seçenek bulamadım. İki cihaz da soğutma olarak iyiler. İkisinde de 120Hz ekran var.

Gördüğüm tek fark 9300H olan modelde 2 tane M2 yuvası var, SATA portu yok ve M2 SSD kullanılmış. 9750H modelde ise 1 SATA ve 1 M2 portu var ve SATA SSD kullanılmış.

17" ekran ve işlemci avantajından dolayı bence 1660Ti olanı alın. Mobil kartlarda 1660Ti ile RTX 2060 performans olarak çok yakınlar. Tabi arada bir miktar fiyat farkı da var ama onu hesaba katmadım.

Yine de iki cihaz da bu fiyatta gayet iyiler. İkisi de pişman etmez 😀

Bir de 1660Ti olan stokta yok gözüküyor onu anlamadım.

Cihazlara da baktım siteye de biraz göz attım ama daha iyi bir seçenek bulamadım. İki cihaz da soğutma olarak iyiler. İkisinde de 120Hz ekran var.

Gördüğüm tek fark 9300H olan modelde 2 tane M2 yuvası var, SATA portu yok ve M2 SSD kullanılmış. 9750H modelde ise 1 SATA ve 1 M2 portu var ve SATA SSD kullanılmış.

Aynen. Bir de moderatörle konuştum içine 1TB HDD de ekliyeceğim

17" ekran ve işlemci avantajından dolayı bence 1660Ti olanı alın. Mobil kartlarda 1660Ti ile RTX 2060 performans olarak çok yakınlar. Tabi arada bir miktar fiyat farkı da var ama onu hesaba katmadım

RTX li sistemin o kadar fiyat olması dikkatimi çekmişti. Yoksa direk bu konuyu açmadan kararım GTX li olandı

Yine de iki cihaz da bu fiyatta gayet iyiler. İkisi de pişman etmez 😀

Bir de 1660Ti olan stokta yok gözüküyor onu anlamadım.
Aynen , kalmamış bu üründen. Almadan 1 hafta önce söylemem gerek sipaferiş versinler

Bu arada çok teşekkür ederim zaman ayırdığın için

Geri
Yukarı