RTX3050 Ti sistem Far Cry 6 açar mı?

honktonkman

Centipat
Daha fazla  
Far Cry 6 Steam'e gelmiş ve GOTY Edition ucuza satılıyor. Tüm Far Cry oyunlarını oynadım 6 kaldı ama minimumu karşılasa da kaldırabileceğinden şüpheliyim. RTX 3050 Ti, 16GB RAM, 4GB VRAM low veya medium'da açar mı? Oynayan birisi söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Far Cry 6 Steam'e gelmiş ve GOTY Edition ucuza satılıyor. Tüm Far Cry oyunlarını oynadım 6 kaldı ama minimumu karşılasa da kaldırabileceğinden şüpheliyim. RTX 3050 Ti, 16GB RAM, 4GB VRAM low veya medium'da açar mı? Oynayan birisi söyleyebilir mi?
açar rahat oynarsın.

Açar tabii ki yeni nesil her oyunu açar The Last of Us dışında ama her oyunu yüksek ayarlarda açar mı bilemem.

Medium 60 fps oynarsınız yukarısını bilmem.

1683829650338.png

RTX 3050 TI'ın 8 gb belleği olduğu için önerilen sistem gereksinimlerindeki diğer gereksinimleri karşılıyorsan rahatça oynayabilirsin.

Eki Görüntüle 1775427
RTX 3050 TI'ın 8 gb belleği olduğu için önerilen sistem gereksinimlerindeki diğer gereksinimleri karşılıyorsan rahatça oynayabilirsin.
Evet yukarıdaki arkadaşın da belirttiği 4GB VRAM ondan korkuyorum biraz. Darboğaz yapar mı diye ama herkes açar dedi o yüzden alacağım. Teşekkür ederim hepinize :)

Geri
Yukarı