Rüya Kapanı Olup da Rahat Uyuyabilen Var mı?

Yakmana gerek yok, direkt çöpe at.
Yakınca yok oluyor. Çöpten geri gelmezler demi hocam uğraşmaya.
Bir anda geçeceğini hiç sanmıyorum hocam. Bilinçaltınızı olumsuz etkileyen bir eşya veya öyle etkilediği düşüncesiyle karşı karşıyayız. En mantıklı çözüm ondan kurtulmanız.
Çöpe atacağım hocam.

Hayır isterseniz Discord üzerinden yazabilirsiniz merak ettim.Doctor#4053
Hayır bende bilmiyorum ki hocam :) siz biliyor musunuz diye sormuştum.
@Reiichi @Elementor güncelleme yapmak istedim:
Gece 01:50 de yatağa girdim sabah ezanından sonra saat 05:20 de kalktım. O saat aralığında belki sıcaklardan bilmiyorum tam yüzde yüz uykuya dalamasamda ilk defa yüzde 95 uyudum çok rahat.
Diğer günler gibi zorlu değildi bu sefer yatarken hiç aklıma getirmemiştim.

05:20 sularında tekrar yattım ve 09:30 da misafirlerden dolayı mecbur kalktım. Yine rahattım rüya bile gördüm.

Son düzenleme:
Haklısınız, bu yorumda beni etkiledi şimdi. Sanırım kaldıracağım ya yakmak istiyorum ama sitede nerede yakayım imkansız çöpe atsam olur mu?
Dostum dur. Batıl İnançlara uyma
Aslında eğlenceli oluyor. Her gün aynı rüyayı görüp geliştirmeye çalışıyorum. Sürekli bir aşama atlıyorum. Sonucunda nasıl bir yaratık çıkacak acaba?
Bana olmustu bi benzeri. 2 gün üst üste go kart araçları ile yarış yapmıştık. Ezberlemiştim böyle bi rampadan atlıyoruz havada nefesim kesiliyor falan. 3 kişi yarışıyorduk. Abim ve ablam. İlk iki gün yenildim. Rampadan uçunca hemen aşağıda bitiyordu. Rampadan İlk uçan yerde drift çeker gibi kayiyordu kazandım diye. Abimdi sanırım. 3. Gece ben kazandım. Sonra ben drift çektim. Ne olduysa eve gitmiştim. Tuvalete gittim ve altıma işedim
Aslında eğlenceli oluyor. Her gün aynı rüyayı görüp geliştirmeye çalışıyorum. Sürekli bir aşama atlıyorum. Sonucunda nasıl bir yaratık çıkacak acaba?
3 4 kere buzlu bir ortamda bir insansı şeyle? kavga etmiştim. Kilicim vs de buzdandı. Ama rüyalarım arasında belki haftalar vardı. En son hatırladığım zincir rüyada ise buzdan kılıcım yoktu. Bi buz saçağını koparıp savasmistim. Ne zaman rüyalardan bahsedilse aklıma gelir.

Son düzenleme:
Hocam hangi dine mensupsunuz? İslam olarak varsayıyorum, dua edip uyumak çok önemlidir, sesler duyan birisi olarak beni ilaçlar değil inancım kurtardı diyebilirim. Sizin o duruma gelir isek insanlar yeni aldıkları şeyleri hayatlarına bağlarlar bazı şeyler insanı korkutur ürkütür, bir duvar örtüsünün size zararı olur mu sanmam ama psikolojik olarak yorgun düşürür, şöyle de anlatayım, siz yeni bir şey aldığınızda örnek veriyorum bir halı desenleri sizi korkutabilir, ve ondan şüphelenirsiniz acaba bu bana kötü mü geldi diye, düşündükçe korkular büyür sonra da o halıdan nefret edersiniz ve onu sermedikçe rahat edersiniz. İnsan psikolojisi öyle bir ince çizgidedir ki anlayamayız, o yüzden size iyi gelen şeyleri hayatta barındırın, buna insanlar da dahil, iyi geceler dilerim kendinizi korkutmayın korkarsanız sizi bir meleğin koruduğu aklınıza gelsin.

Hocam hangi dine mensupsunuz? İslam olarak varsayıyorum, dua edip uyumak çok önemlidir, sesler duyan birisi olarak beni ilaçlar değil inancım kurtardı diyebilirim. Sizin o duruma gelir isek insanlar yeni aldıkları şeyleri hayatlarına bağlarlar bazı şeyler insanı korkutur ürkütür, bir duvar örtüsünün size zararı olur mu sanmam ama psikolojik olarak yorgun düşürür, şöyle de anlatayım, siz yeni bir şey aldığınızda örnek veriyorum bir halı desenleri sizi korkutabilir, ve ondan şüphelenirsiniz acaba bu bana kötü mü geldi diye, düşündükçe korkular büyür sonra da o halıdan nefret edersiniz ve onu sermedikçe rahat edersiniz. İnsan psikolojisi öyle bir ince çizgidedir ki anlayamayız, o yüzden size iyi gelen şeyleri hayatta barındırın, buna insanlar da dahil, iyi geceler dilerim kendinizi korkutmayın korkarsanız sizi bir meleğin koruduğu aklınıza gelsin.
Hocam elinize sağlık çok teşekkürler. Öncelikle evet ki çok şükür müslümanım. Dua edip uyumaktan ziyade beş vakit namaz kılan biriyim ve özellikle yatsı namazına çok ağırlık veririm.
Yatsı namazı sonrası anlatmama gerek yok biliyorsunuzdur koruyucu Sureleri (Kehf, Amenerrasulu vb...) okuyup yatıyorum. Ki bunları her zaman yaparken şu aralar daha çok yapıyordum malum olaydan dolayı.

İkinci paragrafta dediğiniz gibi yeni bir şey aldığım zaman bir kaç olayı ona bağlıyorum sanırım bunu bırakmam lazım ve dediğiniz gibi bu durum psikolojik olarak yorgun düşürüyor (neşesizlik huzursuzluk vb)

Son paragrafta dediğiniz gibi herşeyi duvar örtüsüne bağlamıştım sonra onu kaldırdım bir gece çok rahattım ama çok sevdiğimden tekrar astım.

Şu aralar kâbus görmüyorum. Sadece Yüzde yüz yatamıyorum acaba yine gelirler mi yine korkuturlar mı gibi sorular sormaktan uykusuz gecelerim oluyor ama dediğim gibi şuan asılı ve genel olarak bir sorun kalmadı.

Psikolojik güç > fiziksel güç gerçekten öyle. Evet kendimi korkutmamam gerekiyor.

Tekrardan teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı