Lücid rüya riski var mı?

Rüyadayken rüyada olmanızı anlamanız lazım rüyadayken uyudugunuz oda degilde baska yerlerdeyseniz hemen uygulayın veya uyandıgınızda kendinize 2 tokat atıpda hisettipde hisetmediginize bakabilirsiniz :D
Hocam uygulayın derken ?
Ben rüyamda kendim değilmişim gibi hissediyorum bir senaryo varda ona göre hareket ediyormuşum gibi hissediyorum.

Hocam uygulayın derken?
Ben rüyamda kendim değilmişim gibi hissediyorum bir senaryo varda ona göre hareket ediyormuşum gibi hissediyorum.

O senaryoyu sen yapıyorsun ve istersende sen degistirirsin rüyadayken bir şey düşünün olmadıysa daha fazla düşünün olacaktır heyecanlanma vb oldugunda kalp atışı hızlanır ve uyanırsın.

Hiç bir sıkıntısı yok merak etmeyin yaşarken psikopata bağlamayıp korkmazsanız hiç bir sıkıntı olmaz.
Bende uynıkken rüya görüyorum.Hayır hayal mayal değil harbiden rüya.

Bu nasıl konu be :) Herkes grup olmuş kendi kendine konuşuyor. Biri oradan tarotçulara sallıyor biri rüya diyor biri meditasyon taktiği falan kafam karıştı.

Hocam nasıl çok kolay ya :)
Hocam taktik filan var mı bana önerebileceğiniz.
Rüyalarını not al, uyandığın gibi rüyalarını deftere yaz ve uyumadan önce oku. Bir diğer taktik, bilinçaltına mesaj yerleştirmek ve bu oldukça zordur, alışman 1 ayını alır. Bir nesne veya renk seç, bu rengi veya nesneyi her gördüğünde kendine ''ben rüyada mıyım?'' de, bunu yaparsan bir süre sonra bilinçaltın alışacak bu duruma ve rüyadayken seçtiğin nesneyi veya rengi görürsen bilinçaltın bu soruyu kendisine soracak ve bu sayede rüyada olup olmadığının farkına varabileceksin rüyanda.

Geri
Yukarı