Rüya tabirleri gerçek mi?

Yusufer43

Hectopat
Arkadaşlar mesela sallıyorum rüyamda ıspanak yiyorum. Uyandığımda Google'ı açıp bakıyorum rüyanın anlamını. İş hayatında sıkıntılar olacağına delalettir gibi şeyler diyor. Yav ıspanaktan bunu nasıl çıkarıyor? Bana çok inandırıcı gelmiyor artık. Sizce gerçek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar mesela sallıyorum rüyamda ıspanak yiyorum. Uyandığımda Google'ı açıp bakıyorum rüyanın anlamını. İş hayatında sıkıntılar olacağına delalettir gibi şeyler diyor. Yav ıspanaktan bunu nasıl çıkarıyor? Bana çok inandırıcı gelmiyor artık. Sizce gerçek mi?

Rüya tabirleri gerçek ama internette bulunan şeyler gerçeği yansıtmıyor her rüyanın da bir anlamı yok.

Aynen, rüyada ıspanak yemek sorun olacağına işaret.😂
Detayları hatırlamıyorum ama bizim din hocası anlatmıştı rüyalar hem dinen hem bilimsel olarak bilgi kaynağı olamaz diye.

Metafiziğe inanırım fakat her Allahın günü de anlamlı rüyalar göreceğimi sanmıyorum.
Babam elime çeyrek altın verip beni markete pet şişede su almaya göndermesi ve üstüme bir balina atlaması sonucu uyanmam bence pek manalı bir rüya değildir.

Her zaman anlamlı rüya görmezsin ben hep bilgisayar almak istiyorum dün rüyamda bilgisayar almak için girdiğim mağazada Ekrem İmamoğlu'nun mağazanın sekreteri olduğunu gördüm sonra anladım bilinçaltı olduğunu.

Her rüya gördüğünde tabirine bakma birde rüya tabirlerine sadece diyadinnet sitesinden bak. Bu site harici tabir yapan sitelerde yazanlar gerçeği yansıtmıyor. eğer anlamını bu sitede bulamazsan bil ki şeytani rüya görmüşsündür.

Yeni konular

Geri
Yukarı