Rüyada Karabasan görmek

Yıllar önce başıma anlattığınız gibi bir olay gelmişti ve gözlerim açık bilincim yerinde kıpırdayamıyordum, kötüydü ama daha sonra hiç karşılaşmadım yaklaşık 15 yıl oldu.

Kendinizi çok kasmayın biraz relax olun karabasan olayının yalan olduğunu düşünün. Böyle olunca otomatik rahatlık geliyor.
Sanırım haklısın önceki günde acaba gine gelcek mi falan hep kendimi kasmıştım buda bilinçaltımı etkilemiş olabilir en iyisi dediğin gibi çok fazla kasmıcan

Daha dün karabasan geldi. Rüyamda yatakta yatarken başım yastıktan kayıyor ve başım aşağı doğru gidiyor her yer karanlık oluyor sonra uyandığım anda karabasan geliyor beni sıkıyor sonra bırakıyor sonra bırakıyor sonra tekrar sıkıp bırakıyor bunu 3-4 defa yaptı. Sabah 5 Ti. Hemen kalkıp abdest aldım. Dua okudum yattım tekrar. Ama uykuya dalacakken bedenim hafifliyor ve kollarım uyuşuyordu bende tekrar gelceğinden korktum. Tam uykuya dalacakken kendimi kaldırıyom ama deli gibi uykum var. Sonunda yatmışım nasıl yattığımı hatırlamıyom. Rüyadayım gine kapkaranlık yerdeyim soldanda araba sesi geliyor ama çok gerçekçi sanki gerçekten oradayım gibi sonra birden uyanıyom uyanır uyanmaz ayağımın en ucuna sopsoğuk bir şey değiyor. Orada çok korktum korkudan kıpırdayamdım tam o anda gözlerim otomatikman kapanıyor ama ben kapatmak istemiyorum en sonunda pes ettim kapattım gözümü sonra karabasan geldi bir kes sıkıp gitti. Sonraki gün ise yani bugün oldu. Güne rüya görüyorum her zamanki gibi çok gerçekçi. Ben bir kapana sıkışıyom ama dışarıdan o kapana zar zor giriliyor nasıl sıkıştım bilmiyorum. Sonra kaplan geliyor kapana girmeye çalışıyor ve bana dokunmaya çalışıyor ben gerçek sanıyom çok korktum sonra bir anda uyandım kulağıma çınlama sesleri geldi vücudumu hareket ettiremedim sonra birden kapının kolu oynamaya başladı ve gıcırtılı sesler geliyordu en çok da orada korktum sonra karabasan gitti. Hemen kapıya gittim kimse yoktu. Böyleydi belki bugün gine gelir gelirse nasıl gelecek merak ediyorum ve bana dokunduğunu hissetmem ve o kapı kolu olayı normal midir?

Piskolağa gitmeni tavsiye ederim böyle şeylere lütfen inanmayın sen karabasanı beynine inandırmışsın o yüzden böyle rüyalar görüyorsun kapının kolunun gıcırdamasıda aynı durum aslında gıcırdamıyor sen onu beynine inandırıyorsun.

Rüyada iken beyinin mantık bölümü neredeyse çalışmadığı için yani çok az çalışır bu yüzden rüyaları gerçek sanarız.

Yeni konular

Geri
Yukarı