Rüyada sarı defter gördüm, gerçek oldu! Geleceği görmek mümkün mü?

Bende de buna benzer saçma bir olay olmuştu. Mayıs ayıydı hatırlarsam. Arkadaşlarla Sinemaya gidecektik. Rüyamda da nasıl oturacağız gibi bir plan görmüştüm. Planda Arda, Ecem, ben, İlayda, Ertem, Sarper oturuyorduk. Ondan sonraki gün de filme girmeden önce Arda'ya ayak yapmıştım yanımda otur senin flörtü stalklarız diye falan. Daha sonra filme girdik ve oturma planı rüyamdaki gördüğümle aynıydı. Acaba yine mi rüya görüyorum diye düşündüm ve başım dönmüştü. Öyle boş bir anımdı :D

Mümkün olabilir neden olmasın. Hatta bazı şeyleri dilek veya dua ettiğin zaman bile kendi içinde döngüye bile girilebiliyor.

Rüyada gördüğüm gerçekleşen şey nedir? Örneğin başıma gelen bir tane anlatayım.

Rüyamda dükkanda elimde sarı renk defter tutup bakıyordum. Bir yıl sonra o dükkanda o sarı renk deftere bakar buldum kendimi. Ve içimde hissettim bunu daha önce gördüm diye, bunun gibi çok fazla şey oldu...
Ben dün ne yediğimi unuttum adam 1 yıl önce gördüğü rüyayı unutmamış.

Rüyada gördüğüm gerçekleşen şey nedir? Örneğin başıma gelen bir tane anlatayım.

Rüyamda dükkanda elimde sarı renk defter tutup bakıyordum. Bir yıl sonra o dükkanda o sarı renk deftere bakar buldum kendimi. Ve içimde hissettim bunu daha önce gördüm diye, bunun gibi çok fazla şey oldu...

Mümkün olabilir neden olmasın. Hatta bazı şeyleri dilek veya dua ettiğin zaman bile kendi içinde döngüye bile girilebiliyor.

Dini açıdan bakarsak belki bütün kaderimiz önceden yazılmıştır beynimiz bir şekilde bunu rüyada gösteriyordur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden gördüğümüz bir şeyin gelecekte aynısını yaşamak ve "ben bunu daha önceden yaşamıştım lan" demek çok garip gerçekten de.

Dini açıdan bakarsak belki bütün kaderimiz önceden yazılmıştır beynimiz bir şekilde bunu rüyada gösteriyordur

Yani lafı tam anlatamadım ama şöyle söyleyeyim. Benim düşünceme göre iki türde olma olasılığı var: Bir şeyi istersin sürekli ve aklına girince belli bir süre sonra uyku halinde görürsün, diğerinde de böyle bazen hayırlısı olsun gibisinden dua edip görürsün o uzun zaman sonra unutursun ama aklında oluşup sanki önceden veya sonradan yaşamış gibi olursun ya öyle demek istedim. (Yine karışık olmuş olabilir)

Bunla alakalı olabilir kısa özetle.

Geri
Yukarı