Rüyamda Armut'u ve FabFab'ı gördüm

Josepstalin

Decapat
Daha fazla  
Bu konunun fazla bir önemi yok, biraz da öylesine açtım. Rüyamda Armut evime geliyordu, bilgisayarıma geçip LoL'de elo Boost yapmaya başlıyordu. Fabfab da yanındaydı. Ben de o sırada mutfağa gidip su falan içiyordum. Ardından odaya geldigimde Armut hesabımı grandmaster yapmıştı. Sonrasında bana bakıp paramı ver de gideyim dedi. Ben de ne parası abi dedim. Sonra Fabfab da civciv sinirlenip adamın parasını versene oğlum falan dedi. Ertesi gün istedigi parayı verdim, rüya da orada bitti zaten. Bu arada istediği para da 100 TL'ymiş. Beyler rüyadan anlayan falan varsa ne demek bu? Grandmaster falan mı olacağım? :D (İnşallah bu arada)

indir.jpg

Panky seni ham yapacak demek.

O nasıl bilinçaltı hocam.

Hocam ben rüyamda Hiko Babayla parkur yapıyordum. Traktörün kasasına zıpladık. 1 Pitbull 1 Kangal vardı. Yavaşca geçtik. Bahçe duvarına zıpladık. Diğer bahçede Dogo Argentino vardı. Adam köpeğini bize saldırmasın diye " Yakup gel olum seninkileri çalıyorlar" diye çağırdı. Benim bilinçaltıma diyecek yok :D.

Hocam ben rüyamda Hiko Babayla parkur yapıyordum. Traktörün kasasına zıpladık. 1 Pitbull 1 Kangal vardı. Yavaşca geçtik. Bahçe duvarına zıpladık. Diğer bahçede Dogo Argentino vardı. Adam köpeğini bize saldırmasın diye " Yakup gel olum seninkileri çalıyorlar" diye çağırdı. Benim bilinçaltıma diyecek yok :D.
Forumun bilinçaltını sorgulamamak gerek. Burdan çıkarılacak ders bu 😁.

Yaşadığım mahalleyi Minecraft yaratıkları bastı ona rağmen herkes futbol oynuyordu.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı