Rüyamda sürekli aynı kişiyi görüyorum

ErdemSz

Hectopat
Daha fazla  
Bundan 3 gün önce 8. sınıftaki bir kız arkadaşımı gördüm. Ondan bir sonraki gün o rüyanın devamını gördüm. Ondan sonraki gün yani bugün de rüyanın diğer devamını gördüm. Yani böyle bir şey nasıl oluyor bilmiyorum. Kızı da bulamıyorum yazacağım vallaha rüya göre göre arkadaş olan kıza da aşık oldum anlamadım ne yapacağım?

Bundan 3 gün önce 8. sınıftaki bir kız arkadaşımı gördüm. Ondan bir sonraki gün o rüyanın devamını gördüm. Ondan sonraki gün yani bugün de rüyanın diğer devamını gördüm. Yani böyle bir şey nasıl oluyor bilmiyorum. Kızı da bulamıyorum yazacağım vallaha rüya göre göre arkadaş olan kıza da aşık oldum anlamadım ne yapacağım?
Bul bir yerden yaz :D

Zihninizin bir kenarında saklı kalmış herhalde.
Rüyanızın devamını görmenizde büyük ihtimalle bu rüyayı düşünmenizdir diye düşünüyorum eğer ikinizin ortak bir arkadaşı da varsa onunla iletişime geçip nasıl o kişi ile konuşabileceğinizi sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı